Ureoplazma

Príspevok v téme: Ureoplazma
sara13

Ahojte chcem sa s Vami poradit, mala som ureoplazmy, lekarka mi dala antibiotika na to a pomohli mi, lenze musi sa liecit aj partner. Kde mam istotu ak vyberie lieky aj on ze sa z toho vyliecil, viem ze by sa mal dat potom aj on znovu vysetrit u urologa ale neda sa to zistit aj inak napr. odberom krvi. Dakujem za rady

Ninka03

Podľa mojich informácií sa týmto zaoberá Albertová z centra alternamedica. Ale nie som si tým na sto percent istá, treba si to overiť.

MINA333

ahojte prosim pomozte ja uz som s toho upne na nervy mal som ura pred pol rokom trapila som sa s tym celu zimu a ked som sa toho konecne zbavila aj vysledky boli dobre vsade som si davala pozor aj na wc vsade a jak to je mozne a mam to znova a to iste od zaciatku ja uz neviem co mam robit uzivala som 2 mesiace bez prestavky antibiotika na zapaly moc ciest kym mi prisli na to zem mam uru tak mam upne oslabenu imunitu a zasa antibitika a neviete ci pomozu aj ine napr prirodne lieky a budem moc mat v bud dieta lebo uz sme sa pokusali ale nic

kajka7

sú to ureaplazmy nie ureo,gynekolog to odoberie pri pretrvávajúcich výtokoch, je to velmi drahe vyš.tak sa nerobí bežne,musí sa preliečit aj partner,inak to nemá význam aby sa liečila iba baba,a kedže ide o pohl.prenosné ochorenie, prevencia je 1partner-ka,inak hrozia zrasty na vajíčkovodoch a neplodnost,ale to zistíte až v tridsiatke ked budete chciet mat deti

lamika

prosim vas mozem len tak poziadat mojho gynekologa o vysetrenie na ureoplazmy,mykoplazmy a chlamidie ? infekcie mavam v podstate odmalicka,len co doberem lieky do 5 dni je vytok spat.doteraz som mala len jedneho chlapca no aj tak by som chcela vylucit ze problem je prave v tychto potvorach...nerada by som o 5 rokov plakala ze mam zrasty vo vajcovodoch.

stansun

mne tiez zistili ueroplazmu. Tak isto som mavala caste zapaly mocovych ciest a bola som dokonca aj v nemocnici. Po antibiotikach ktore som uzivala 3 tyzdne a uzival ich aj moj priatel som si nasadila brusinky v tabletkach a myslim, ze to mi celkom pomohlo pretoze uz rok mam pokoj od vsetkeho.

olip

Som 18 rokov vydata, konecne som otehotnela, dietatu v 12 tyzdni nebilo srdiecko. Nasledoval potrat... Teraz ma vysetruju, zistili mi ureoplazmu, predpisal mne aj manzelovi lekar Medofloxine. Chcem, aby lieky zabrali, mam vek, este by som babatko chcela stihnut, citala som na nete, ze GSE, extrakt z olivovych listov pomoze antibiotikam pri tomto ochoreni. Co by ste mi odporucili, k danym liekom si dokupit? Predtym som mala caste kvasinky Dakujem

sara13

sisa ja som tiez brala antibiotika aj partner a potom som bola na vysetreni a uz som ich nemala takze sa zrejme dostal aj on z toho. len pocas liecby nesmiete mat pohlavny styk lebo by sa to nepreliecilo.

Ivka 1

Sisa ak nepomôžu syntetické antibiotiká,tak si dokážeme pomôcť antibiotikami na prírodnej báze,ktoré nemajú také vedľajšie účinky ako syntetika. Ak bude treba,tak sa ozvi.

sisa72

Mám problém z moč.trubicou, pred 4 rokmi mi zistili že sa mi zužuje a to až na základe týždňového pobytu v nemocnici. Vybrala som vtedy 2 silné antibiotiká, ale pálenie stále neustupovalo.Výsledky som mala stále Ok žiadny zápal len to moje pálenie, nie však pri močení, ale počas celého dňa. Bolo to na zbláznenie no po rozšírení trubice mi to po 2-3 mesicoch ustúpilo aj ked trošku som to sem tam pocitovala.Po 4 rokoch to mám opäť znovu som vybrala 2 antibiotiká a pálenie pocitujem stále ,výsledky moču zasa Ok, môj urológ mi odporučil aj vyšetrenie na chlamídie, ueroplazya neviem ešte na čo. Dnes mi došli výsledky a mám pozitívne ueroplazy, dostala som antibiotiká na 6 dní a manžel na tri. O 2 týždne mám ísť na výter tak som zvedavá ako to dopadne a čo ma čaká potom z tou mojou moč.trubicou. Snád mi skapú aspom tie ueroplazy

RNG

O , zabudol som pripomenut silne odmaskovace, enzymi!
Brane na prazdny zaludok rozpustaju v tele rozne zhluky,hlieny aj v ochrannych barierach na bunkach .