nevera po slovensky

Príspevok v téme: nevera po slovensky
vinna

som 12 rokov vydata mam 2 krasnych zdravich synov,milujuceho manzela no napriek tomu som ho podviedla je jedno s kym ,ale mam pocit,ze do toho padam rozmyslam nad vyhovorkami ako kde (tiez je zenaty) myslite ze ochladne nas vztah aj s partnerom aj nepartnerom.ked sa stretneme bavime sa tak ako keby sa nic nestalo.je niekto v podobnej situacii.sama tomu nerozumiem nic nam nechyba ani po mat stranke ani citovej

anjelik

priatel ma podviedol,priznal sa mi a dal mi moznost sa pomilovat s niekym inym ,a urobila som to a nas vztah dalej funguje,ja si myslim ze mali by sme byt rozumni ludia a nie hned robit z toho dramu

vinna

vztah s milencom je uz naruseny som si tym viac ako 100= ista chovanie je ine vyhybame sa pohladom aj spolocnym nahodnym stretnutiam ,takto som to nechcela ale tak mi treba ked som sprosta a nevedela som sa vpratat do koze.2 krat na vas dakto zmurkne vam to zalichoti a je to ,stojite zrazu pred zrkadlom o cosi dlhsie neviete co si obliect aku spodnu bielizen si kupit.lutujem to strasne stratila som dobreho priatela ..........

Tessy

ak manžela miluješ, tak ho nepodvádzaj... je fakt možné, že by ten vzťah ochladol a to by Ťa asi aj kvôli deťom mrzelo. Ak aj Tvoj milenec má rodinu, tak to nemá ďalej zmysel. Dávaj pozor, aby sa to Tvoj muž nedozvedel... zničí Ti to vzťah.

lolita22

presne tak len mu to povedz a tiez to ze by sa mal mal na oplatku tiez vyspat s niekym...:PPP uvidime ako to zaboli!!!

majo23

co nechcete aby iny cinili vam necinte ani vi im.podla mna je to v poriadku ak si myslis ze ani tebe by nevadilo ak by ta manzel podvadzal tak prosim.ale bolo by ferove aby ste sa partnerom priznali aby aj oni si mohli vrznut a nie aby sa ty parohaci kvoli vam obetovali a nikdy vas nepodviedli a vy sa im takto odplacate.naozaj fer by bolo ak by mali taku istu sancu.priznajte sa a dajte im trocha volnosti a vtedy aj mna presvedcite ze vo vztahu je to v poriadku:-))

nashira

Tak nech vytrvas....ak nie rizika poznas .Vasen je to najmenej pre co by sa mali robit take veci.Pre mna je to uz v tvojom pripade o charaktere a hlbke citlivosti....aj ked si urobila spravne rozhodnutie ....zamysli sa nad sebou .

vinna

tak je to za mnou vcera sme sa stretli posledny krat po tajomky vselico si vysvetlili ,dali veci na pravu mieru.
V prvom rade vsak dohodli ze to viac pokracovat nemoze a tajomstvo si nesieme do hrobu.Teraz len odolat a vydrzat.

vinna

nemozem povedat ze citim lutost ,pisem tu preto lebo nikde inde to povedat nemozem.myslim ,ze vasen je to spravne slovo to ma pohlcuje,laka to som nezazila peknych par rokov

renata1

Tato tvoja bokovka je o vasni,ktora z manzelstva vyprchala po rokoch.Daj si velky pozor,aby si o manzela neprisla,lebo potom vytriezvenie bude velmi krute.Drzim ti palce.