nieje to asi akné...čítajte..pls

agina

Mal by to byt domaci med, lebo kupovany obsahuje okrem inych skodlivin aj zvysky hormonov. Natriet na celu tvar nejakou spachtlickou, prikryt tvar teplou vlhkou handrickou a nechat posobit 15 minut. Potom zmyt. Opakovat 7x do tyzdna.

kilogram

tak ako med si natrieť na ruky ale čisstý med nezriedený??...a dat na celu plet ci len na výraážky a taketo flaky?...a ako dlho nechať???idem skusiť len povedz ako.

agina

Ziadne chemikalie na to nepouzivaj, vyskusaj si tvar potierat medom a potom oplachnut len cistou vodou, alebo si urob odvar z harmanceka alebo salvie a tym si popotieraj tie vyrazky a potom nezabudni umyt vlaznou vodou.

agina

Mato podla mna to mas vredovitost a Alpa ti na to nepomoze. Jedine kozny lekar, ktory ti vysvetli, ako sa mas o plet starat.

kilogram

fuu neviem nepoužívam už nič len si umývam a potieram to alpou lebo som to mal este horšie ked som si to cistil napr. clean and clear a teraz si len umývam ráno a večer...čoby si mi odporučila nato?..s nejakých domacich výrobkov?...alebo nejake tie rady starých materí lebo týmto kupeným veciam už neverím len mi to pokazilo celu tvar :(