Môžem byť tehotná?

rita23

nadovka, nebud zufala, ja by som bola stastna, ked mi potvrdia, ze dieta necakam a meska mi to. Ja to mam az prilis pravidelne, tak ma to hneva, otravuje mi to zivot.

nadovka

Tak zasa čakám na menzes. Ale som v strese, lebo neprichádza. Myslím, že je to aj kvoli stresu. Testy negatívne, gynekologička tvrdí, že tehotná nie som, prečo teda nemám menzes?

nadovka

Som už zúfalá. Stále mám príznaky tehotenstva: prsia , pálenie záhy, slinotok, bolesti v pravom boku. Ale všetky testy už mesac sú negatívne. Neviem , čo mám robiť. Bola som aj u gyn., povedala, že mám zvačšenú maternicu, ale nič v nej... Neviem, či sa mám ďalej obávať...

marianna209

Ahoj, chcem sa opytat na toto: mam 20 rokov a som panna. ale priatel ma minule prstoval a je mozne ze mal na prstoch semeno. Je mozne ze by som otehotnela? CAkam menzes a stale nic

nadovka

Aj mňa bolia bradavky, mám viac slín a menzes som mala len jeden deň. Robila som si asi 8 teh.testov, všetky negatívne. Vraj pri mimomaternicovom tehotenstve sa neukáže pozitívny test. Poslený styk som mala pred mesiacom, tak si myslím, že výsledok by mal byť správny. Čo si o tom myslíte?