Akrylové nechty

janajanik77

Zdravim zienky. Kupila som si sadu na akrylove nechty a nie je tam primer ani nic podobne. Da sa to aj bez toho? Alebo da sa to niecim nahradit?

marika11

presne ja tak isto, gélové nechty som zatratila asi pred rokom a pol, keď som vyskúšala akrylové. Robím si ich sama doma a skúšam kadejaké variácie a ozdôbky, aj teraz som vykúpila hádam celé - Odkaz odstránený - ale verím že kúpa sa vyplatí :D

Karine

baby, dá sa na akrylové nechty naniesť aj normálny lak na nechty bez toho, aby som dala na ne top coat ? alebo musím ho ešte dať na ten obyčajný lak ?

kleopatra4589

Ja mam uz dva roky gelovo akrylove nechty a som nadmieru spokojna :) Na spodok mi vzdy davaju akryl- ten je vraj pevnejsi.. a na vrch gel- ten je vraj krajsi.. a vysledok je super :) kvalita uzasna :)

NELALEA

ahoj baby chcem sa opytat,mam svoje nechty dobre len v určitej dlžke sa my lamu je možna na ne naniest akrilovy alebo gelovy gel?aby my ich spevnilo a nelamali sa?alebo urobi my to aj odbornička?bez toho aby my brusila nechty a strihala?

Laurina22

Chobot nesuhlasim s tebou

Ja som v zivote pekne nechty nemala,dokonca sa priznavam nikdy som si ich nevidela ani sama pekne upravit,ani spravit peknu francuzsku manikuru

Takto idem raz za mesiac k nechtarke,ktora mi urobi krasne akrylove nechty,decentne,elegantne,francuzska manikura,primeranej dlzky a ja sa konecne nehanbim vylozit ruky na verejnosti na stol

Pokial mas naozaj skusenu nechtarku ktora ma styl,vie ti na rukach vytvorit umelecke dielo.

chobot

za prve toto je forum a nie facebookove statusy devenko :D. a za druhe akrylove,gelove alebo hocijake umelo vytvorene nechty su neesteticke a zbytocne straty financii!

LORINKA

Ahojte, vie mi niekto poradiť prečo žltne acryl? Používam kvalitnú značku NSI na vryh dam lesk tej stej značky a žltne to aj tak... :-( ďakujem

patinka195

Ahojte! Potrebovala by som poradiť s jednou vecou. Robím akrylové nechty, venujem sa tomu asi pol roka, už mi to aj celkom ide, ale mám jeden problém. Asi po dvoch-troch dňoch sa zákazníčkam vždy začnú vytvárať vzduchové bubliny po bokoch nechta. Neviem, čo robím zle, pretože robím všetko ako treba. Kúpila som si už aj naozaj kvalitné výrobky, lebo zo začiatku mi hovorili, že to môže byť tým, ale aj tak. Akryl nedávam úplne ku kožičke, je tam medzi tým asi milimeter miesta, čiže ani tým to nie je, tak fakt neviem.. Viete mi prosím pomôcť???

lucka 9054

caute chcem zacat robit akrylove nechty ale neviem ako na to objednala som si mensiu sadu prosim poradte lampu a umele nechty nepotrebujem ze