Nepravidelny menzes - prirodne doplnky....

Príspevok v téme: Nepravidelny menzes - prirodne doplnky....
usiko

Ahojte baby, chcela by som sa opytat na taku vec: Ktorej z vas pomohli upravit nepravidelne cykly pomocou nejakych prirodnych doplnkov? Akych a za aky cas? ako vam to prebiehalo vsetko? Ja mam velmi nepravidelny cyklus, tak menzes raz za 3-4 mesiace, a zacala som brat Damianu, pupalkovy olej, divy yam a angeliku cinsku, v kapsuliach a v cajoch. POradil mi to RNG aj som o tom dost citala na internete, verim tomu,ze to pomoze lebo tomu chcem verit, kedze som 11 rokov na hormonalnych liekoch.....s vykyvom nalad a inymi neziaducimi ucinkami....len lekar mi huci stale, ze to nemoze pomoct, lebo on sa s takymi uspechmi pri uprave menzesu prirodnymi doplnkami este nestretol a vravi, ze treba brat gestageny....potrebujem len, aby ste mi napisali vase skusenosti s uvedenymi doplnkami alebo aj inymi prirodnymi liekmi na upravu cyklu, piste tie, co mate dobre aj negativne skusenosti....dakujem...ja len potrebujem podporit....

sjuzn600

RNG, az tak by som nevyskakovala na Renatu. Mne reishi pomohla s nepravidelnou menstruaciou. skus, na kazdeho to zabera inak :)

zuzka1211

ahoj usiko, nedaj sa lekar nemusi mat vzdy 100% pravdu robili ti testy na vit. E mozno ho mas malo alebo ho nevie tvoje telo spravne spracovat tak skus si davat prvy mesiac 2krat denne 200 vit E zentiva a potom dlhodobo 100 tiez 2krat denne ani ja nemavam casto menzes a nerobim z toho vedu beriem ohlad aj na svoje telo mozno nema silu sa odstavovat este aj menzesom tak vela stastia a trpezlivosti pa zuzka

RNG

kedze reishi pomaha regulacii cukru, moze nanajvys pomoct pri slabosti spojenej s PMS a pomoct spanku. Ale to je asi vsetko. Uvediem clanok na PSM, kde som vobec nasiel reisi ako pomoc(posilnenie)
www.christopherhobbs.com

RNG

renata, tu zachadzas pridaleko. Reisi nema s hormonami nic spolocne..
Je velmi uzitocne na imunitu, rozne choroby atd, lebo zvysuje pocet bielych krviniek a ich aktivitu.
Samozrejme len v klinicky ucinnych davkach beta glukanov v extrakte.
Dokonca znizuje aj tlak, ale o hormonalnych ucinkoch nie je nikde ani zmienka v medickej literature.

Ivka 1

Usiko vieš,lekári sa bránia tomu,že ženám môže pomôcť niečo iné ako to,čo predpisujú oni. Máme v poradnom zbore lekárov gynekológa,ktorý o prírodných doplnkoch výživy nechcel ani počuť,darmo ho jeho žena doktorka biochémie presviedčala. Postupne sa však presvedčil,že čosi na tom bude. V dnešnej dobe sa snaží ženám pomáhať hlavne produktami na prírodnej báze.Má
veľmi dobré výsledky, či už sú to ťažkosti s otehotnením alebo gynekologické ťažkosti rôzneho charakteru. Poznám ženy,ktoré mali nepravidelný cyklus a ťažkosti s tvorbou a rastom vajíčok .Pomocou produktov na prírodnej báze sa im podarilo otehotnieť a donosiť zdravé bábätka. Na Slovensku ich je viac ako 200.