Som na dne =( uz nechcem zit

Príspevok v téme: Som na dne =( uz nechcem zit
fallen angel

prepacte ze vas otravujem s niecim takymto,viem ze je to moj problem ale potrebujem to zo seba dostat a vyrozrpravat sa..Ide o to ze moj zivooz nema zmysel som v strasnej depresii..vsetko sa to zacalo v skole,vdaka mojim spoluziakom som sa stala uzavretym a plachym clovekom,mam strach z ludii. To co som zazila,to co mi sposombili by som neprial nikomu..kazdodenne urazky,osocovanie,ponizovanie..vseci kamosi sa mi otocili hcrbtom,nemala som nikoho..spomienky na to mi zostali hlboko v srdci, necitim sa dobre. Veci nelogicky presuvam z mietsa na miesto , mma take cudne stavy ze kazde slovo vzdy musim zopakovat 10x,prekracujem ciari na chodniku ,ja proste newem..uz sa neviem z nicoho tesit,okrem toho mam problem,ktori ma nesmierne trapi,mozno pre inych by to bola banalita ale pre mna ...skoda hovorit no proste ked sa to stane uz nebudem moct zit..koniec ..a mozno to bude tak lepsie lebo uz nic nema vyznam ..tak dobru noc..diki

zuzulieena

moja,vsak my sme tu nato,aby sme si navzajom pomohli,vsak aj ja iba 16-ka,ale viem cim som presla a nezavidim ti:)) drz sa ,neboj sa vsetko zvladnes, taak a my sme tvoji NOVY PRIATELIA! heh,neboj sa nicoho,a nedaj sa

zuzulieena

jasnacka suhlasim s rockerkou:) priatelov mas tu,vsetkych co napisali,lebo im na tebe zalezi...nas cloviecik,priatelka:),tak ziadne zle umysly,ja som bola na tom tiez rovanko,bola to katastrofa,nemohla som spavat ani nic... nedokazala som sa sustredit...,alee priatelia pomohli, tak je na nas spolah,ak sa mozeme povazovat za tvojich priatelov... mozeme?:))) drz sa!!

fallen angel

ako by som si mala najst psychologicku?moja matka ma k nej nedovedie az kym sa nepokusim zabit to je to..uz naozaj nevladzem ..nechcem nikam chodit, chcem byt sama ..stale rozmyslam o tom,aky je svet kruty,vsetko mi pripada take smutne ...nemma ani kamaratov =( bojim sa smrti,toho ze to bude boliet,tooh co bude potom ...neviem ako dalej ..

fallen angel

ahojte rockerka si fakt zlaat ,dakujem ti.Layla presne mas pravdu,nikto nechape ako sa citim..neznasam ked vidim inych ludi ako su stastny ,ked sa ma pytaju preco sa nesmejem..nic nechapu

layla

ahoj ja len ze niesi sama co ma taky problem..boli casy ked som rozmyslala o samovrazde a este niekedy mam taky zmyslanie..ale nadej umiera posledna a ja stale verim ze sa to este zlepsi a ked nie tak potom je uz len jedna cesta..inak aj ja sa vyhybam ludom..pretoze ich nemam rada-oni proste nicomu nechapu,nikto ma nepozna,su taki jednoduchi a nevidia aky je zivot hnusny a nespravodlivy..

rockerka

Ak nemas priatelov, prave si jednu nasla-mna. Mozno to neni velka vyhra, ale ja rada budem tvoja kamoska.A si super! Zasluzis si zit! Ty toho este vela dokazes!!!

lencok1

fallen angel musis byt silna...fakt ak by si niekedy potrebovala pomoc, kedze sme z jedneho mesta, tak sa mi ozvi na mail leinna@atlas.sk