Chutí vám semeno? -sex

madman

ze chlapi maju pozitivny ohlas je jasne :) .. mne osobne moze byt jedno, co robia ostatne zenske, ale stale si myslim, ze byt kvalitnejsieho partnerskeho sexu (nie len oralneho), mali by sme tu omnoho menej vztahovych problemov .. nie, netvrdim,ze vsetky pramenia tu, ale mnohe z nich ano .. a casto to tak ani nevyzera ..

moniqa87

ja mam s tym problem, len ked mi s tym priatel kazdy den pili usi, keby to zo dva tri dni nespomenul, tak mu to s chutou robim aj kazdy den, ale vysvetlit si to ten moj zadubenec neda... co uz s nim, aj tak ho milujem...
a k tomu semenu, no chut nic moc, ale sak prezit sa to da...

muž-bez zábran

Ked sme uz pritom,zalezi len na nalade a nadrzanosti priatelky ci to spravi,moja nema problem so striekanim do pusy a ani s jedenim a ma len 17rokov:-)Starsie zeny nehambite sa,ved ste skusenejsie.Ja ako mlady muz toho dokazujem dost:-)Inak Ananasovy dzus vrele odporucam-je na tom daco pravdy:-)Prajem Vam vela stastia pri jedeni.

jupíkk

"CHutí vám semeno?"
Jasne,kazde rano si ho davam miesto ovocneho kokteilu! Co su to za prijebane otazky?! NIE, nechuti! Preto ho ani nehltam...fajcit vtaka je jedna vec, a na tu nechutnu cast uz zvedava nie som!

ja-len ja-1986

neviem čo je na mužskom sekrete s nazvom semeno chutne , ja radšej klasicky sex a pod.... než davat si strkat penis do ust , mne to tiež neni 2×priemne ked mi priatel robi oral , ta sme sa dohodli že ani ja jemu ani on mne nebudeme robit oral.
Nech si hovori každy čo chce že je to mnam a že je to super...ja si myslim svoje nie je to hygienicke a zdviha sa mi s toho žaludok.

madman

tak, pre mna je sex vo vztahu snad najdolezitejsi, nech si hovori kto chce co chce, ale ziadne "milujem ta" nie je krasie ako to povedane po sexe :) ... proste milujem to vzajomne prepojenie a blizkost medzi ludmi a tak sa snazim, aby si partner mohol povedat, ze tazko najde nieco lepsie (aspon v tejto sfere) ... a to ze ho o to sem tam poziadam k tomu patri aj prave preto, ze malo ktora to robi ... podla mna v sexe nema existovat znechutenie a zabrany ... (hovorim o sexe, nie odbavovani sa nad fekaliami) ... partnerove semeno je jeho sucast a je to naozaj najmenej, co sa da pre jeho dobry pocit urobit. moj sice tvrdi, ze je mu to jedno, ale ziaria mu ocka stastim, ked to robim ... tak isto zena nemusi chutit vabne a ak ju muz chce uspokojit, prezije to .. a to sme na tom horsie dokonca, pretoze ak sa muz umyje poriadne, "nechutne" je maximalne zakoncenie, ale ak raz zena nema "dobru chut" vsetkych stiav, tak to muz znasa pocas celeho oralu ... tak sa s tym slecny tolko ne**rte ...