Tehotenstvo - nezvladnem to

Príspevok v téme: Tehotenstvo - nezvladnem to
diana

dnes som si robila tehotensky test,vlastne 4 testy a vsetky su positiv.menzes mi meska 10 dni,nebola som este u lekara ale myslim ze som v tom..predychavam cely den a som coraz zufalejsia..netusim co dalej. interupcie sa strasne bojim a decko nechcem a ani si to dovolit nemozem-studujem, on je zenaty a pre nasich co si myslia ze som panna, by to znamenalo infarkt..mam chut so vsetkym skoncit..akurat som objavila toto forum tak sa chcem spytat ci ma niekto priamu skusenost s interupciou..vdaka

gasdlkj

hmm...no teraz to mas tazke,resp. aby som bola presna,vy obaja...teraz si neublizila len sebe, ale aj jeho rodine,a v konecnom dosledku aj svojej...musite sa rozhodnut ako dalej...a sice nie som velmi za interupciu, v tvojom pripade by to bola myslim ze jednia moznost,jednak studujes,je to zaklad zivota a na druhej strane by si znicila jednu rodinu ( myslim tym jeho)... sice zodpovednost za to ma aj on ... inu moznost v tvojom pripade nevidim, ale verim ze ti to da aspon poriadnu priucku do dalsieho zivota ... clovek sa totiz uci na vlastnych chybach :(

diana

nechcem mu pokazit manzelstvo.cele to bolo obrovsky omyl..ani som s nim spat nechcela. a ja krava som mu povedala ze nepotrebuje kondom(nemam to rada s gumou)nemozem teraz za nim prist a povedat:budeme mat baby, mas na tom svoj podiel tak sa staraj...
mam 23..aj ked neviem aku rolu tu zohrava vek.
ja chcem hlavne vediet nieco o interupcii este predtym ako sa napevno rozhodnem.kolko to vlastne stoji

skusena

co tak ist za nim a podelit sa o svoje trapenie? mozte za to obaja rovnako preto aj nasledky musite riesit spolu..kolko mas rokov?