zarastená hruď

auddi

wedela ze mam chlpky na hrudi, teda zistila to presne ked som si dal raz dole koselu a sralo ju to zrejme,,kazala mi nech sa holim..raz som to urobil ale sam som sa potom rozhodol ze to viac neurobim.je to podla mna sprostost-vobec tu nejde o hygienu ved ked sa clovek umyva tak je cisty a zdravy tak ci tak..a jednoducho raz mi vykricala ze so zarastenou opicou chodit nebude..mala 17 tak preto som sa pytal aj na vek..no a nie som az tak zarasteny ako je chuck na tom obrazku :Da este odkaz pre Soraju - ja sa pod pazuchami holim co si myslim ze tam zalezi viac na hygiene nez pri holeni hrude :D:D ale co uz

garfas

zeny ti nikdy nepovedia pravy dovod. Toto je ale strasne sprosta zamienka. Kvoli tomu sa ludia nerozchadzaju. Alebo to nevedela a prvykrat ked si dal dole tricko ti povedala konec?

[zruseny5]

žeby hygiena?
ale aj tak si myslim že ktory chlap si holy hruď je gay....môj osobny nazor...
alebo ked už,tak len
upravit -´´pristrihnut´´ :-)

ssssiee

ahojte,no ja mám 23 mne sa páči chlpatá hruď, a doteraz som milovala, vždy mužov s chlpatou hruďou, a nikdy by som ich nenechala iba kvôli tomu. Keď je muž, tak nech je poriadny muž. :-)

Soraja

auddi netrap sa nad tvojou hrudou. Myslim, ze horsie ako zarastena hrud je mat chlpy pod pazuchami:-) ale vazne teraz. Mne osobne je jedno, ci ma niekto zarastenu hrud, alebo nie. A ak si mal priatelkua nechala ta koli tomu, tak neviem ci mala 15, alebo bola taka hus. Je to uplne prizemne a primitivne. Netrap sa nad tym. PRiatel sice chlpatu hrud nema,ale pod pupkom jeho chlpky milujem. A keby ju aj mal chlpatu, tak by mi to nevadilo. Ved sme ludia, kazdy je iny. A holit si hrud je najväcsia somarina, co by si mohol urobit. a na doplnenie, uplne suhlasim s kajankou. Rozumna baba.

gabca

ja myslim ze ked niekoho lubi tak neriesite ci ma alebo nema zarastenu hrud....aspon tak to robia normalny ludia....