zarastená hruď

king

no a teraz tu hodim aj ja nieco s vlastnej skusenosti.ja som mal tiez zarastenu hrud a nedavno com si ju zacal holit chcel som prekvapit priatelku ze budem gladucky.no potom sa pri sexe zacala odomna odtahovat lebo ju tam picham a ze ju s toho svrby bruco a tak a to som si ju holil tesne predtym a dokladne,proste pri tom pichani sa uz nevie uvolnit a povedala my ze si mam opat nechat zarast.ta tak

kajanka

uroven:)prepac ja nespavam ako ty s detmi co este nezazali ani zarastat.
Ja to nechvalim(mne je to jedno ako som pisala uz nizsie)ale odsudzujem holenie

asdfjklô

mne sa to nahodou paci. a viac ako hola hrud. ale to neznamena, ze keby som mala chlapa s holou hrudou a vyzliekol by sa predo mnou, tak by som sa s nim rozisla... takze ak sa tvoja ex s tebou rozisla len kvoli tvojej chlpatej hrudi, tak to naozaj nebola tvoja priatelka, ale sa na nu len hrala...

3martina3

Ja uz davno nemam 15, moja. Je to cisto vec vkusu, chlapec chcel vediet, co sa nam na tom nepaci, tak som mu povedala svoj nazor, Akoze sorry, ze sa nezhoduje s tym tvojim, ale zato ma nemusis urazat, jednoducho sa mi to nepaci. Nehovorim teraz o troch chlpoch na hrudi, ale o pralese.

uroven

fuj kajanka ty si tu ta najnechutnejsia a nie nejaka chlpata hrud...
nie sme predz na planete opic aby tu muzi behali cely CELY vlasati chlapi a neviem co vsetko este...je to nechutne..nevravim ze sa maju holit ako zeny ale tak tu hrud a chrbat by mohli...
kajanka ma doma asi opicieho muza ked to tak chvali:D