Lindinette20

dragonka

baby a neviete mi povedat ak je rozdiel medzi lindynette 20 a 30???

ja mam tiez 30 ale chcela by som vediet aky je v tom rozdiel :)
len tak zo zvedavosti...
a potom suma kolko vas vyjde lindynette 20 na 3 mesiace

dakujem :))

Summer_

Ja beriem lindynette20 uz takmer rok a mozem len odporucit. Menstruaciu dostavam kazdy mesiac presne na hodinu /ako pise aj miska/ mam ju kratsiu o 3dni ako som ju mavala pred branim tabletiek. S priatelom spavame dost casto a nikdy som nemala ziaden problem. Kamosky ju beru tiez a vyhovuje im. Akurat prve dva mesiace sa mi menstruacia este len davala doporiadku lebo telo si na tabletky zvykalo, a jeden tyzden som rano zvracala ale lekarka vravela ze prve mesiace je to normalne. Odvtedy som spokojna. Treba uzivat pravidelne, ja som este nikdy nevynechala ani jednu tabletku.

miska

ja uzivam lindynette30, s touto antikoncepciou som velmi spokojna, menstruaciu mam vyrazne miernejsiu, ale este sa mi nestalo, ze by som nemala vobec, chodi pravidelne takmer na hodinu, a co sa tyka ochrany, vedieme dost aktivny sexualny zivot, takze aj v tomto smere jej doverujem na 100%. No dolezite je brat tie tabletky pravidelne a nevynechavat.

svetka99

ahojte...uzivat tuto HAK asi 8 mesiacov.Menstruacia sa mi vyrazne zoslabila az sa mi teraz stalo,ze posledne 2 mesiace ju ani nemam.Doktor mi povedal,ze to je normalne,len mne sa to nezda.Stalo sa to este niektorej z vas?