Chrípka??-prevencie??

Príspevok v téme: Chrípka??-prevencie??
soumenka

aká je inkubačná doba chrípky??,ma to napadá,pretože už tretí deň ma hrdlo bolí.ja niežeby som teplé čaje pila,ale bublinkaté pepsi..ale zatial žiadna teplotka,len to hrdlo :)
prejde ma to?inak ma už dosť sere to hrdlo,ono to je aj bolesť,ale aj take pichanie,alebo čo,ja to neviem vysvetliť..

Denz

zuzic- ja som si kupil koloidne striebro a cuduj sa svete zabralo :DD
a to som bol u lekarky a ta mi predpisala hned lieky...a ani jednu som nebral:)))....bolo to v pondelok min.tyzden:)

zuzic

adam kloktanie cim? co to je preboha...ovocie sa snazim ale...v skole chodia vsetci s chripkou ja som sa snazila chranit ale...

zuzic

:(( uz som to povesala aj po temach od zufalstva:( naozaj nic denz? ja teraz nemozem, zajtra mam strasne dolezity test jednoducho nemozem vynechat chemiu:(( ani oddialit?:((

AdamKrt

zuzic:

pouzivam taku vsesmerovu liecu.
Kloktanie JOXom. Jem viac ovocia. Hlavne jablka, kiwi, banany. Pijem vela repikovo,nechtikovo,rumancekoveho caju. Do jedla si davam surovy cesnak, cibulu napr. na veceru.

Podla potreby potom napr. 500mg vitaminu C asi 4-6x do dna, pocas priznakov. K tomu beznu denu davku, ale iba 1x denne vitaminu E, Zinku, Selenu, Horcika.

Uz len ta sama cajova kura s kloktanim je dost uspesna. Kombinacia toho, plus doplnky mi posledne tyzdne pomahali vobec nerozvinut chripku. Citil som iba, ze na mna nieco chce lozit, trosilinku nieco na priedusky. Vela kolegov ochorelo a i ked to uz takto zacalo, tak to dalej uz nepokracovalo a teraz musim zaklopat je uz klud. Priznaky ziadne, az na ten pociatocny pocit, ze nieco skusalo :)

zuzic

cawte prosim vas ako sa da vyhnut chripke? dnes ma boli hlava, neviem mozno mam aj trosku teplotu hrdlo ma moc neboli len trosinku mam kasel:(( teraz si nemozem dovolit byt chora, vsemozne som sa branila proti chripke a teraz sa bojim ze na mna lezie...neviete co mozem urobit aby som aspon tyzden bola este v poho???

agatka

agina-ake nahle uzavretie..tak to nieje chripka..si lekar???????

soumenka cista chripka to nemusi byt,ale ak budes nadalej popijat bublinkate pepsi,nebudes pit caje,tak chripku mas istu..alebo zapal pluc :)
radsej sa liec.pod deku a caj.este bud rada ze nemas teploty..
inak mozes mat aj vnutornu teplotu.to zistis pomocou tlakomeru..ak mas pod 150 tak je to vnutorna teplota

agina

To v podstate nie je liek, je to cajovnikovy prirodny olej, ale ma antibakterialne, antisepticke ucinky a na hrdlo je vyborny. No kazdopadne ked mna zacne boliet hrdlo, potom mi to zlezie aj na priedusky.Odkedy mam tea tree olej, nestalo sa mi.Hned ako ma zacne hrdlo pobolievat, kloktam a kloktam a za dva dni je to prec.

soumenka

agina,a môže stoho vzniknúť choroba nejaká?čo ja viem,angína alebo tak?prejde to aj samo?nezhorší sa to?
keby som ten liek náhodou neužívala.