Mam AIDS

sage

tak slipky si opravila a janiatka nie? ccc, urazia sa. to nebola latrina? dufam ze si aj o nasom zachode nerozpravala ze je bekany, nonono.
mala si co citat, vsak? ani sme nezbadali, kedy sme mali 5000.

nashira

Zdravim mladice...chrrrrrr
No u nas prijemne manzel ma skrabkal po chrbte kym som vas precitala . Dnes mam sladky den a uz sa bojim , ze som to prehnala tak , ze budem mat spat tie dva kg co som tak pracne za za 10 dni schudla.Boli sme u znamych na dedine . Som tam bola zaniest nejake vecicky maju take 6 mes. babo dievcatko.A pritom sme pozreli koniky, janiatka , havka . micu...a sliepky/najskor tam bolo slipky...hahhaha/. No a potom sa mi chcelo cikat a som skoro vyvratila moje drahocene jedlo , lebo hajzlik mali taky bekany az des.Inak su o.k.

sage

ked sme odchadzali cca o pol druhej, bolo 11°C. maly bol stastny, ze som mu dovolila vesticku.
inak, co sa nam stalo, prechadzali sme sa popri rieke, je tam uzulinky chodnik a siroky cyklisticky chodnik. kedze tam neboli ziadni korculiari ani cyklisti, tak sme sli po cyklistickom, aj so susedou a jej dvoma detmi, cca vo veku nasich. zrazu sa blizil cyklista azacal na nas trubit hrozostrasne silnym trubenim. neviem co to mal, ale pre deti na ohluchnutie. chudak, musel pri nas spomalit, tak zreval na plne pluca "kravy sprosté". to je na smiech, uboziak, pred detmi, len preto, ze musel pribrzdit. inak, deti sme si drzali, takze nemohli vybehnut do cesty.
robim orechove rezy so zltkovou polevou a este idem medove palmove, take nieco ako pernik, ide tam plno jablcok, orieskov, medu. na upecene cesto dam lekvar, cokoadovu polevu a posypem struhanym kokosom.
zajtra ideme trochu oslavovat tri zameskane meniny :-)))

mentollka

a co ides so zltkovou polevou? my sme boli doma cely den,akurat rano v obchode.tu je hnusne,sice teplo,ale same blato vsade a sychravo.

mentollka

Nie nemala,zaco vdacim prazdnemu zaludku a navsteve wc pred osudnym stretom.Ale fakt som sa skoro pos....od strachu.

sage

inak, ja miesam zltkovu polevu, v ktorej je namiesto 2 balikov vanilkoveho cukru len polovica balicka. viac sme nemali. ani to nevonia ako ma.
boli sme dnes nastvorhodinovej vychadzke. akonahle je vonku teplejsie, nam sa nechce domov. az sa maly stazuje, ze ho nozky bolia, a on je zvyknuty vela chodit.

sage

ale mala si aj liznute nohavicky? :-D tazka praca dorucovatelky.
postak se ma, za znamky neplati, hlavne ze se s pytlem prachu nekam nestrati...