Mam AIDS

nashira

Mentuska dnes ssom nestihala ist na postu ......boli sme s Tomom na koznom ma celu prdelku zavyrazkavenu . A potom som letela do zdravotky ......braskovy vyplatit co treba . Dali sme si v mieste mojej prace ziadost o byt ......vyhlad na Krivan ....no nadhera ak ho dostaneme budem prestastna. No uvidime. Zajtra uz na tu postu urcite idem ...oooo bo mi prisiel balik.......h h h h h h kto ho poslal , zeby Mrazik?...asi nie , lebo ja som skor Marfa ako Nastenka. Tak mozes Sage ucit malu Marfa...hahahhahahahhhahahaa

sage

prosim, nepohorsujte sa, ale dnes sa mi velmi pacil jeden vtip, tak ho sem musim dat:

Traja Číňania Chu, Bu a Fu prisli do Ameriky... Na imigračnom úrade sa rozhodli, že im poameričtia mená.
Z Chu sa stal Chuck, z Bu sa stal Buck a
Fu sa vrátil do Číny.

sage

mam doma pohladnice zovsadial a prave z nasho mesta nie :-)))
mala si dnes vecer pri jedeni jogurtu opakovala sama od seba mena "tiet" zo skolky: teta evka, teta zlatka, teta katka, teta pani ucitelka :-)))))
este ju musim naucit teta nashira :-) ale pre nu to nebude problem, ona bezne pouziva slova ako vikend, jasne, teplomer, actimel, a podobne :-))

nashira

Zajtra bezim a posielam ....prioritne. Inak dost sa obzieram ....a je mi zima ako ...brrrrrrrrrrrr .Kde si Mrazik? Kde?.....brrrrrrrrrrr.......

mentollka

ja viem vierka ,len to musi byt z mesta.
a ze ucitelka povedala ze najlepsie by bolo priniest aj nejaku z "velhor" chŕŕkróóóóchchrŕŕ tak neviem ci nemam ist kupit do Popradu,pripadne nellka ked pojdete do alp lyzovat tak posles.alebo nashira z himalaji ???

sage

my mozeme temperovat tak akurat temperovymi farbami. u nas tak skoro nezakuria. a dnes mi bola vonku poriadna zima. ale musela som vydrzat.
maly sa naucil na bicykli bez pomocnych koliesok, tak nevedel prestat. cele to "ucenie" trvalo cca 5 minut. aj som mu vravela na zaciatku, ze on sa vie bicyklovat, len musi prist na to, ako to spravne robit. taky je hrdy na seba, uz sa nevie dockat skolky zajtra, aby sa pochvalil kamaratom.

mentollka

alebo od Prešóóóva od Prešóóóva,pripadne z Bytče ?
hm a Hniezdne je dedina vsak?
Teraz neviem ci som to spravne napisala,aj ked vierka tebe by sa skor hodilo "Hviezdne" lebo ty si taka hviezda :-)))

mentollka

Mala potrebuje na piatok na vlastivedu pohladnicu z lubovolneho slovenskeho mesta.Nashira skoc na post office nech je tu do piatku postman s kartou LM. :-))))))