vztah na dialku???

Príspevok v téme: vztah na dialku???
zmetena

ahojte.neviem si vybrat kam na vysoku som z po.rozmyslala som nad KE.mam 2 a pol rocny vztah.ale stale sa hadame neviem ako to bude dalej.aj ked sa rozideme vzdy sa dame naspat dokopy a vsetko sa prepaci.mate niekto skusenosti so vztahom na dialku???moze takyto vztah vydrzat?upozornujem ze mi dvaja sme dost ziarlivy takze fakt neviem ako by to zvladol.ale raz mi povie aby som ostala a potom nech idem.prosim poradte

nestle11

poviem ti iba tolko ze som v anglicku uz nieco vyse osem mesiacov a vydrzalo to a myslim ze nas to len a len spojilo.
a naozaj neide o to ci je niekto velmi ziarlivy alebo nie.
ak mu veris, ak si verite tak je to v pohode
prezijete to.
zvladnut sa to len ak ho lubis

ewitchka

NO,vztah na dialku je vec ktorej sa naozaj obavam.. s priatelom spolu chodime 2 roky a 3 mesiace.. a mozno koli tomu ze sme zo zaciatku boli zvyknuti byt spolu takmer denne, bolo tazsie si zvykat na take skuskove, ked sme sa obaja ucili a stretavame sa tak raz za tyzden/dva. No potom pride zasa semester a je to o inom. Je dost pravdepodobne ze je budem musiet z mesta kde studujeme odist uz o rok a pol.. no on tu este 5 rokov bude musiet ostat.Mam z toho nocne mory,lebo sa lubime,a on je pre mna vsetko.Hladam vseliake varianty,ako ostat co najdlhie tam kde som.. verim ze sa mi nieco podari..a na druhej strane, my sme bojovnici..len tak to nevzdame.. verime ze vsetko zvladneme..cize ak by to aj prislo.. verim ze to dopadne dobre.

majaa

ked sa xce tak sa da ja chodim uz takmer 2 roky takto na dialku chodi raz za mesiac domov lebo studuje v cechach a tento rok sa snazim aby som sa aj ja dostala a mne to aj tak na dialku vyhovuje myslim ze sa to da zvladnut a s tym podvadzanim neverim ze by ma podviedol ani ja jeho.

pavucina777

Tak ti poviem ze aj ja prave prizivam takyto vztach,ale neviem ze vy ako casto sa budete moct stretavat,lebo my az po 4 mesiacoch sme sa znovu vydeli a teraz zas nic!Proste to nepojde aby si ho ty nepodviedla aspon raz!darmo ho lubis!To sa neda vydrzat!Ale ked sa velmi lubite tak vam to vydrzi!Ver mi!Mno sice on sa rozhodol ze sa vrati domov koly mne z Anglicka len aby sme mohli byt spolu!To sa ty musis rozhodnut!A ze ste ziarlivy podla mna to je normalka ked lubis niekoho!!!!

zmetena

rozmyslala som ze budem dochadzat kazdy den z po do ke ale neviem ci to pomoze.jedny hovoria ze na vyske volno akurat na skusky sa treba ucit ze ma cas a chodia po bytom iny zase ze sa treba vela ucit a nebudem mat na nic vobec cas.tak ako to je?

dolly200

hoska...to je vsetko pekne co si napisala... snazte sa aj nadalej.. ale z vlastnej skusenosti viem ze to fungovat nemoze. sme spolu s manzelom 16 rokov, laska na prvy pohlad... je strasne pozorny milujuci manzel romantik az prilis a stacilo ze sme sa rozisli len na jeden tyzden ( zijeme totizto v zahranici) a podviedol..... takze vztach na dialku je len strateny cas mila

myslitelka

hm ja mam vztah na dialku,ale stale rozmyslam,ci je to prave to,co chcem..ja potrebujem byt s tym clovekom,jednoducho internet a tel je dost onicom komunikacia..ale asi kazdy sme iny a kazdemu vyhovuje nieco ine

halasla

ahoj..ja mam vztah na dialku uz pol roka..ja studujem v BA a doma v PO mam chlapca..a je to v pohode..velmi sa milujeme a obidvaja si verime na 100%..setko sa da zvladnut ak je laaaska prava :):)..aa samozrejme planujeme,ze on pride o rok a pol za mnou aby sme boli spolu uz kazdy den...my to zvladneme:)...milujem ho...

kajjka

na vyske spoznas plno novych ludi a ked budes byvat na intraku....no ved uvidis. Mala som vztah na dialku, ale neodporucam. Ja z mesta, on z dediny, tiez bol dost ziarlivy a kazdodenne telefonaty, s kym som, co som, ako som, kde som a preco som, som popri skole a stresovej praci nezvladala. a to asi caka aj teba lebo vyska nie je len o novych ludoch, zabave a flamovani ale aj o uceni. Takze si vztah na dialku vyskusaj a potom uvidis ci to pojde dalej alebo nie. Vela stastia:-)-)-)