vztah na dialku???

Príspevok v téme: vztah na dialku???
zmetena

ahojte.neviem si vybrat kam na vysoku som z po.rozmyslala som nad KE.mam 2 a pol rocny vztah.ale stale sa hadame neviem ako to bude dalej.aj ked sa rozideme vzdy sa dame naspat dokopy a vsetko sa prepaci.mate niekto skusenosti so vztahom na dialku???moze takyto vztah vydrzat?upozornujem ze mi dvaja sme dost ziarlivy takze fakt neviem ako by to zvladol.ale raz mi povie aby som ostala a potom nech idem.prosim poradte

vanilyeyes

zmetena, ja som tahala vztah na dialku asi 2 roky .. 2 zbytocne, zabite roky s niekym, kto mi za to vobec nestal a teraz to velmi lutujem. Ak by som si mala vybrat, uz NIKDY by som nechcela vztah na dialku, je to riadna blbost. Vidis sa raz za cas, nemas vobec priestor na to, aby si toho druheho spoznala. Aj ked chodite spolu 2,5 roka ta ziarlivost vas znici (ked ziarlite na seba, aj ked ste v 1 meste, enviem si predstavit, co bude potom, ked ty pojdes studovat inde). Ale ktovie, niekomu taky to vztah moze vyjst, ale ja hovorim za seba, ze ja s tym dobru skusenost nemam.

jaja

a chlapi sú už raz akí??! proste ked to bude na dialku, tak buddeš mať skúšku či to vydrží, ak nie, príde iný... aj ked ja nemám nervy na vzťahy na dialku , vzťah má byť o tom že sú 2-ja spolu... ale niekomu to vyhovuje...

vztah

Vztah na dialku je PICOVINA, vyser sa na to a najdi si daco blizsie... inak ta budes stale podvadzat, zeny su uz raz take

Slaninnka

Ja som mala trojrocny vztah na dialku BA-Orava a nieje to vecsi problem pokial si dvaja veria,je to tazke,hlôavne zaciatky,kedze sme boli zvyknuty byt kazdy den spolu a zrazu sme sa videli raz za tyzden,ale za dva,ale dalo sa...

hoska

My sme na dialku fungovali dost dlhu dobu....Ja v Prievidzi a on v Bratislave.Bolo to sice dost tazke ale s takymi vymozenostami ako je internet a telefon ubehne tyzden pomerne celkom rychlo a tie vikendy spolu bohuzial tiez.Jasne moze to vydrzat ale musite sa snazit a verit si.