Menštruačný pohárik

aduliena

Liliana,
ráno ho nasadiť a večer vyliať? To ako myslíš? Na tej stránke píšu, že sa musí vyprázdňovať cca. každé dve až tri hodiny.

liliana223

aj ja kalisok odporucam!!! hlavne v letnych mesiacoch ocenite jeho vyhody. a najvacsou vyhodou je popri jeho neviditelnosti aj jeho ucel-staci si ho rano nasadit a vecer menstruacnu krv z neho vyliat a vyplachnut ho vodou.

dvojbotka

ja mam 20 a tiez som este nerodila,no kupila som si ten vacsi...ono to nieje tie 3 mm v mooncupe taky veliky rozdiel...myslim ze posva je dost elasticka na to aby sa vedela prisposobit aj vacsiemu...navyse zo zaciatku sa vyrabali len tie vacsie...takze ich pouzivali vsetky zeny bez ohladu na porod.

hanaaah

tiez som si vsimla clanok na nete o tomto pohariku, ale povedala som si, ze pockam, kym budem pocut nejake referencie. tie velkosti ma tiez zaskocili. mam 22, som nizucka, chuda 45kg, nerodicka a tiez vediem normalny sexualny zivot. vazne rozmyslam nad tym uplne najmensim do 20 rokov a panny..totiz mavam slabe krvacanie.

Mati

Este raz ahojte. Uz si ho takmer idem objednat.. ibaze mam otazku. Nasla som dve znacky - finsku znacku Lunette a potom znacku Mooncup na www.menstruacnypoharik.sk. Lenze mam problem - velkosti poharikov v obidvoch firmach sa roznia. Lunette ma dva typy / prvy ma rozmery 41mm/47mm/25mm a je podla nich pre zeny pod20rokov veku a pre panny, druha velkost je 46mm/52mm/25mm a je pre zeny, ktore uz rodili alebo nad 20 rokov. Firma mooncup ponuka tiez dva druhy - 46mm/50mm/20mm pre zeny po 30 a pre rodicky, a 43mm/50mm/20mm pre zeny pod 30 bez porodu.. NO super. Ja mam pod 30, nerodila som a vediem normalny sexualny zivot. Mavam slabu menstruaciu. Prosim vas, ak mate skusenosti, poradte mi spravne si vybrat. Dakujem.

dvojbotka

juuj babulky ja som ho teda uz konecne dostala...aj kramy iden mat len skoda ze ho hned teraz nemozem pouzit lebo mam kondylomata :((( a lekarka zakazala...ze si to zanesiem...tak referencie az neskor :)

slavka kosice

ahojte nieje tu niekto z KOSIC?
pretože by som si chcela objednať ten kališek strašne
a hladam ešte niekoho aby som si ho nekupila sama pretože ak dve tak tO bude lacnejšie. ak tu bude niekto z košic moj email je daisinqa@gmail.com suhlasila by som v pohode že by to prišlo k tebe domov alebo ako sa dohodneme.

ratata

ahojte baby včera som si skúšala dať kalíšok aj ja veľmi milo som bola prekvapená dala som si ho na prvý krát stačí si to len nacviciť komu to nepôjde. Je to super, neni cítiť absolutne len odporúúúúúúčam!!!!!!