Nedosiahnutie orgazmu:(

Príspevok v téme: Nedosiahnutie orgazmu:(
rudolfz

Zdravim vsetkych,
mam 23 r a podla mena mozte sudit, ze som chlap.Moj problem spociva v tom,ze pri milovani z partnerkou nedokazem dosiahnut orgazmus,pricom ona sa spravi niekolko krat.Predtym sa mi taketo veci nestavali,tak vas prosim o radu ako niecomu takemu predist,pripadne ako to riesit(navstivit sexuologa alebo pripadne co?).
Dakujem vsetkym...

samuel

Ahojte.Moja priatelka ma taky problem.Ešte nikdy v živote nezažila vyvrcholenie v sexe. A nieje to vo mne.Predomnou mala už zopar chalanov a jeden 4 ročný vztah pri ktorom sa jej to tieš nepodarilo.Sme spolu asi mesiac a treba na to vela času a trpeylivosti,no mam obavy že sa jej to nepodari ani somnou.. :(( POMRADTE NAM PROSIM.. MAM OBAVI...

aniz

ale blbost ziadny obvodny chod za sexuologom rovno ak myslis ze sa to neda vydrzat.Najadi si ho na nete a podla mna chce to cas u jedneho mojho znameho to trvalo zhruba 3 mes na zaciatku tak bol zo mna nervozny:)NIkdy nic nepredtieraj a najma nie v sexe!!!! HLAVNE TAM NIE!

juva

nikola7733,ja mám taký istý problém..už ma to vážne začína štvať,pretože predstierať ani neviem a priateľa to dosť mrzí,že on sa vždy spraví a ja nie..Skúšali sme rôzne polohy,ale jaksik to nejde..dúfam,že nepatrím medzi tie ženy,čo nikdy nedosiahnu vaginálny orgazmus..:(

nikola7733

ahojte ja som lenn cela poradit ... spavam s priatelom uz asi 4 mesiace a stale som nedosiahla orgazmus. je to vo mne chyba? alebo neviem sa len sustredit?poradte mi prosim som zufala bo predstieranie mna uz nebavy

rudolfz

Ahoi.No to mas asi pravdu,lel som este za takymto lekarom nikdy nebol,tak sa aj celkom bojim.Cize najprv za svojou obvodnou a ona ma tam predpise? Ci rovno si nejakeho takeho lekara najst?
Urcite si ale vies predstavit aky je to pocit,jednak pre partnerku,jednak pre mna:(

quaresma

No to ze by si dosiahol orgazmus za kratky cas sa da nejak naucit ako to oddialit,ale v tomto pripade neviem ci ti niekto poradi a myslim,ze by si mal skor navstivit sexuologa