Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

Navy

Dialevel obsahuje alfa lipoovú kyselinu. Tá uvoľňuje ortuť v mozgu a buniek. Ak máš mozgovú hmlu, môže ju zoslabovať, ale aj zosilňovať. Tým, že táto ortuť koluje v krvi, mal by nastať efekt akútnej otravy, únava a bolesť svalov.

Maja.

Navy: mohol by si mi to vysvetlit preco prave Dialevel. a co sa ma so mnou diat ked ho budem uzivat? Mam amalgam v ustach.

Navy

Ako dostať ortuť von z tela? Tých spôsobov je viac, stačí si vybrať. V prvom rade si ale treba zameniť amalgámy v ústach za inú výplň. Ako test na amalgámovú otravu sa dá použiť trebárs Dialevel, dá sa kúpiť v lekárni za 7€ a každé tri hodiny si dať 1 tabletku 5x po sebe. Ak nemáš cukrovku a zacítiš nejakú zmenu, môže ísť o uvoľnenú ortuť z mozgu.
Skús si kúpiť anorganický selén 100mcg a dávať si ho dvakrát denne. Sto tabletiek stojí 3.5€, takže nie je to až tak drahé.

mimirulienka

prosim o pomoc ja uz nevladzem zo zivotom:(ja uz naozaj nevladzem:(ako sa da skoncit zo zivotom?nechcem uz zit:(

ewe12

NAVY mam asi 12 amalganovych plomb a problemy s nervozitou a uskostou,sem tam strasne depresivne stavy,myslis ze to moze byt tym..?poznas ludi ktorym sa to stalo z amalgamu?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk