Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Ktorý psychiater vám povedal napríklad toto?
Príznaky pri nedostatku vitamínu B3(niacín).
Prejavuje sa poruchami spánku, zníženou koncentráciou, melanchóliou, pocitmi strachu, nervozitou až depresiou, halucináciami a dokonca až schizofréniou.
eutrofia.sk

Navy

To, či máte príčinu depresie psycickú, alebo fyzickú, zistíte veľmi jednoducho. Prestaňte myslieť. Ak sa vám polepší, je to psychická depresia, ak sa vám nepolepší, je fyzická.

Navy

Dialevel obsahuje alfa lipoovú kyselinu. Tá uvoľňuje ortuť v mozgu a buniek. Ak máš mozgovú hmlu, môže ju zoslabovať, ale aj zosilňovať. Tým, že táto ortuť koluje v krvi, mal by nastať efekt akútnej otravy, únava a bolesť svalov.

Maja.

Navy: mohol by si mi to vysvetlit preco prave Dialevel. a co sa ma so mnou diat ked ho budem uzivat? Mam amalgam v ustach.

Navy

Ako dostať ortuť von z tela? Tých spôsobov je viac, stačí si vybrať. V prvom rade si ale treba zameniť amalgámy v ústach za inú výplň. Ako test na amalgámovú otravu sa dá použiť trebárs Dialevel, dá sa kúpiť v lekárni za 7€ a každé tri hodiny si dať 1 tabletku 5x po sebe. Ak nemáš cukrovku a zacítiš nejakú zmenu, môže ísť o uvoľnenú ortuť z mozgu.
Skús si kúpiť anorganický selén 100mcg a dávať si ho dvakrát denne. Sto tabletiek stojí 3.5€, takže nie je to až tak drahé.

mimirulienka

prosim o pomoc ja uz nevladzem zo zivotom:(ja uz naozaj nevladzem:(ako sa da skoncit zo zivotom?nechcem uz zit:(