Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

maja25

postreh a podobné prispievatelky..som skutočne zhrozená z toho, ako málo o takejto castej chorobe, ako je depresia ludia vedia..
k obsahu Vašich prispevkov sa vyjadrovat nebudem..pravdepodobne za to nemôžete, ze rozmyslate ako rozmyslate..ci uz to je dané Vasimi mozgovými kapacitami, alebo výchovou.

maja25

"náhodou" sa moja zlatá žiadne vyšetrenia nerobia..a pri podozrení na depresiu sa vyšetrenie štítnej žľazy robí rutinne..a moja milá, čo mňa do toho, že Teba zaujíma, čo som ja zač ? mne je srdecne jedno, co Teba na mojej osobe zaujíma ..:-))chod studovat medicinu a ked skoncis tak sa predved aká si sikovná,....maj sa pekne

postreh

No ako sa zrazu maja25 rozpísala,ako dáva rozumy.To je tá príčina útoku na RNG a Navyho.Veď ona toho toľko vie o depresii,ale nikto nechce oceniť jej schopnosti,však maja 25?

elee

Žiaľ je pravda že veľa ľudí dlhé roky trpí a len vďaka tomu že lekári nedokázali správne stanoviť diagnózu. Najprv by mali vždy pacienta dobre vyšetriť po fyzickej stránke, kým všetko zvedú na psychiku. Mám známu, ktorá roky trpela búšením srdca, bola nervózna,ruky sa jej triasli, prepadával ju strach. Lekári jej stanovili diagnózu " neuróza" a tlmili len príznaky liekmi na upokojenie. Po rokoch jej náhodou urobili vyšetrenie Štítnej žľazy a zistili že má zvýšenú činnosť. Po roku liečenia jej všetky tie nepríjemné symptómy zmizli. Prežila zbytočné roky trápenia. A tak to môže byť aj pri depresiách. Môže sa za nimi skrývať aj iné ochorenie. Treba ozaj skúšať a hľadať, veď chce sa niekto zmieriť s tým že má doživotnú chorobu?

maja25

na takého otázky, že prečo ? nevie asi odpovedať ziaden človek..prečo niekto niečo prežije a niekto na to zomrie ? to je otázka asi skôr filozofická..ale v každok odvetví ľudskej činnosti sa robia chyby, tak sa snad nebudeme tváriť, že práve v medicíne sa chyby nerobia..ale pravda je aj taká, že napr. o prevencii obezity, hypertenzie atd. je info, kolko len clovek chce..napriek tomu počet obeznych ludi sa zvysuje..a vsetkých komplikácií obezity, pretože jednoducho ludia síce vedia, co by nemali, ale kludne to robia...a potom ked sa im nieco stane a lekár im nevie okamzite pomôct, tak na vine je medicina resp.neschopnýlekár.. a tak je to so skoro vsetkými chorobami.. nie sme zvyknutí sa o svoje zdravie starat a berieme ho ako samozrejmosť pokial ho mame..cesť výnimkám..je to napr. krásne vidno na stave chrupu u ludí..pritom je dokázané, že správnym čistením, zubnou hygienou vie človek 90-95 % kazov eliminovat..no, a je kopec 20 ročných ludí s 20 a viac kazmi..a potom sa náramne čudujú, ked ich zubár stojí tolko kolko ich stojí..ale keby sa o svoje zuby starali tak..a tak je to skoro so vsetkými chorobami, teda okrem tých, ktoré sme teda vyslovene nezdedili..takže odporúčam studovať si prevenciu, ale aj ju dodržiavať..a detoxikacia svoje miesto v preventíve, ale aj v zlepšení zdravotného stavu ako takého určite má..to v žiadnom prípade nespochybňujem.

Navy

Maja, toto napísal Mudr. Klinghardt o ortuti: Jedna z najškaredsich veci, ktoré sme zistili pri otrave amalgámom a plati aj pre iné kovy je, že spôsobujú psychickú zmenu osobnosti. T.z. mnohí ludia nemajú žiadne výrazné symptómy otravy, sú iba iní, ako by v skutočnosti boli, keby nemali žiadnu ortuť v mozgu!!!

Navy

Maja, ja nehovorím, že je dostatok informácií, na odstránenie všetkých duševných poruch. Ale je dostatok informácií, na odstránenie mnohých duševných porúch. Problém je v tom, že málokto sa snaží hľadať komplexne, z pohľadu informácií, ktoré o ľudskom tele existujú. Každá duševná porucha vzniká v dôsledku fyzického problému, ktorý sa premietne až do mozgu, ak nerátame duševné poruchy, ktoré si človek spôsobuje sám, svojím pasívno-negativistickými, emočno-myšlienkovými postupmi. Jasne, že takéto postupy majú následok na fyzično, a to spätne na psychično. Nie je nič nenormálne, že človeku zlyhá imunita na toxické kovy, bežne prijímané z prostredia. Klasická medicína toto vôbec nerieši a nevyšetruje. Nevyšetruje priesakové črevo, ktoré môže spôsobiť stratu imunity voči toxickým kovom. Prečo klasická medicína takéto veci nevyšetruje, keď takéto prípady existujú? Prečo nejaká žena musela čakať 23 rokov na to, kým jej nejaký kardiológ nezistil prolaps mitrálnej chlopne? Celý čas trpela neznesiteľnou únavou, panickou pruchou, depresiou, a nemusela, keby ju poriadne vyšetrili. Ale oni z nej urobili hypochondričku. Prečo som ja musel trpieť 35 rokov nezneziteľné stavy, ako fyzické, tak aj psychické, a lekári mi povedali, že som fyzicky v poriadku, a psychicky to mám len povahovú úchylku, a pritom ma príznaky mojich problémov priviedli k Leaky gut syndrómu,a otrave toxickými kovmi? Ako náhle som na to nasadil liečbu, tak výsledky mi dali najavo, že tam je môj problém? Prečo s takýmto niečim klasická medicína nepočíta a nerieši to? Kde je chyba?

postreh

Oj,oj, tu sa toho popísalo. Tak sa zdá že tému napadol vírus vo forme prispievateľov ktorí sa zjavne nudia, nemajú vhodnú tému na vykecávanie a tak potrebujú niekde rozvíriť hladinu.