Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

navik

NAVY jaj este som zabudol to uz bude fakt posledne co napisem lebo v tejto tvojej teme skoda stracat cas a to je : AKOSI TI SLABO ZABERAJU TIE RNG PRODUKTY KED SI VCERA TAK STRATIL NERVY NA CELY VECER....

maja25

Navynko-havinko, spokojne si štekaj svoje názory aj ďalej a kľudne si pri tom aj zavrť chvostíkom..fajn. že Ti to pomáha.
My nemôžme byť na jednej ani rozmyšlajúcej, ani vedomostnej hladine, z pochopiteľných dôvodov. Tvoje IQ má problém akceptovať fakt, že depresia nemá jednoznačne pomenovanú príčinu..a preto an nie je možná kauzálna liečba..proste nemôžeš pochopiť čo napr. s depresiou, ktorá sprevádza iné choroby napr. schizofréniu..to beriem, fakt v takýchto súvislostiach nemôže rozmýšlať človek s povrchnými vedomosťami sýtenými komerčnými článkami.

navik

NAVY pekne dlhy monolog kazdy ma uz tej tvojej temy dost a tej tvojej detoxikacie davaj si pozor aby si nezoxidoval.... a tie tvoje citaty uz som sa davno tak dobre nezasmial....prajem ti aby si sa z tych RNG produktov dozil aspon 120 rokov v plnom zdravi...

Navy

Maja 25. Vitamínové dávkovanie, ktoré sa u nás predáva, je tak nízke, že by sa tým človek neotrávil, aj keby toho zjedol za kýbel. Keď už by sa mal niečim otráviť, tak to sú syntetické vitamíny, ale nie prírodné. A kto produkuje viac syntetické vitamíny a antioxidanty? Farmaceutický,či doplnkový priemysel? Môžeš trikrát hádať. Tu si môžeš prečítať, čo píšu o syntetických vitamínoch a antioxidantoch. Píšu to aj o prírodných?
fakty.wgz.cz
Inak nie sme idioti, aby sme nevedeli, že sa nemáme prežierať napríklad vitamínom E. Inak aj vitamíny mávajú napísané doporučené dávkovanie, nielen lieky!!!

Navy

Maja 25, všimni si, aké dávkovanie účinných látok používa v potravinových doplnkoch farmaceutický priemysel, a aké doplnkový priemysel napríklad v USA. Možno potom pochopíš ten rozdiel. Ja mám z toho jednoznačný pocit, že to farmaceutický priemysel robí naschvál, aby neúčinné dávkovanie odradilo ľudí od potravinových doplnkov. Ďalej je rozdiel, keď firma predá liek za 300 euro, alebo za 5 euro. To za tristo samozrejme preplatí zdravotná poisťovňa, takže peňaženky pacienta sa to priamo nedotkne, ale niekto na tom poriadne zarobil, aj keď to podliehalo výskumu a testovaniu. Maja, ak by som Ti mohol dať nejaký pseudonym, tak by som ťa volal škatulka. Vieš prečo? Tvoje myslenie je typicky škatulkovacie. Dokážeš sa pohybovať len v určitých mantineloch, ktoré si sa naučila, a nedokážeš ich prekročiť. To potom vytvára silný efekt ustrnutia na mieste a neschopnosti progresívneho myslenia. Dala si si niekedy zistiť IQ? Bol by som zvedavý, aké ho máš:-))). Buď ho nemáš dosť vysoké, alebo ho nepoužívaš:-))). Takzvaná cielená liečba je dosť primitívne riešenie, pokiaľ má riešiť zdravie človeka v tom pravom slova zmysle. Toto riešenie je dobré len ako dočasné, ale nie ako konečné riešenie daného problému. Problém väčšiny lekárov je v tom, že to dočasné riešenie považujú za konečné. A pritom by stačilo jedno. Viac sa zaujímať o výskum a prax vo svete, a dokázať tieto veci spájať dohromady. Nezaujímať sa o veci selektívne, ale globálne, pretože nedostatková neurotransmitérová činnosť vždy s niečim súvisí a niečo ju spôsobuje. A dnes je vo svete už pomerne dosť informácií k tomu, aby tieto súvislosti mohol človek hľadať a nachádzať ich. Kedy sa zobudíte?

Navy

Depkah, nikdy som netvrdil, že klasická medicína je nezmyselná a že všetky lieky klasickej medicíny sú nezmyselné. Ak som to niekedy tvrdil, tak mi to ukáž. To, čo je pre zdravie človeka nezmyselné, je prístup niektorých lekárov, a členov farmaceutického priemyslu. Vždy ide len o to, aby sa zistené poznatky používali tým správnym spôsobom, v prospech zdravia človeka, a nie niečoho iného. To je všetko.

Navy

Tema, prečo radíš ľuďom, čo si majú myslieť, myslíš, že to sami nezvládnu? Ja znova opakujem. Nikomu tu nič neprikazujem, a ani nenariaďujem. Hovorím len svoj názor, ktorý v žiadnom prípade nemusíte prijať, ak sa vám nepáči.

Navy

Luciano. Tvoje psychické ochorenie nespadlo z neba, ale niečo ho spôsobilo a spôsobuje. Prečo sa nesnažíš zistiť, čo to vlastne je? Čo myslíš, dokedy bude Tvoja pečeň znášať každodenné účinky štyroch ADčiek? Uvedomuješ si vôbec, aké komplikácie môžu nastať, keď už pečeň nebude stíhať?

Navy

Detoxikujem od toxických kovov a nie len od toxických kovov tri mesiace. Pred tým som musel brať buď syntetické, alebo prírodné AD, anxiolitiká a opioidné látky na to, aby som vôbec mohol horko, ťažko existovať. Po dvoch týždňoch detoxikácie, som toto všetko prestal potrebovať a dnes nič z toho nemusím brať, a je mi lepšie, než mi bolo pred tým. Kde je Maja 25 so svojím názorom?

Navy

Súhlas, beda mu čo?!?! Však si majte také názory aké chcete, nikto vám ich neberie. Ja sa tu snažím prezentovať len také názory, o ktorých si myslím, že sú pravdivé, a účinné. To ešte ale neznamená, že niekomu beriem jeho vlastný názor. Názor si môže človek zobrať len sám, na základe svojho vlastného rozhodnutia.

Dnes som bol u Mudr. Tóthovej, všeobecnej lekárky, na merania pomocou biorezonančného prístroja. Išlo o trošku zložitejší prístroj, než Salvia, od doktora Jonáša. Podrobnosti o ňom sa budem snažiť zistiť neskôr. Lekárku som dopredu neinformoval o svojich problémoch. Nechal som sa zmerať a vyšlo jej, že v najhoršie je na tom pečeň, hrubé črevo, žlčník, tenké črevo. Záťaže zistené na pečeni: baktérie, výrusy, plesne, parazity, ATB, ťažké kovy, rádioaktívne látky, očkovanie, nedostatok vitamínov a minerálnych látok. Záver: Celková dysharmónia organizmu, výrazná hypergia na meridianoch tenkého a hrubého čreva, pečene a žlčníka. Ďalej testovala potraviny, ktoré reagujú disharmonicky. Nemal by som zemiaky, fazulu, hovädzie mäso, pšeničnú múku, kakao, kapor, kuracie mäso, droždie.

V podstate sa to zhoduje s tým, čo som si doteraz myslel.