Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Toto je príčina depresií a úzkostí u mnohých ľudí bez toho, že by o tom, že by o tom čo i len tušili: nemoci.doktorka.cz

Urobte si test. Napľujte ráno na lačno do pohára z vodou, a za hodinu sa pozrite, čo tam uvidíte, na spodku pohára. Ak tam vidíte biele chuchvalčeky, tak to je plieseň.

tatiana26

Nedá mi mlčať :) POSTREH to vyjadrila myslím veľmi dobre, bez urážok či osobných útokov, takže nechápem, prečo to RNG takto pojal... hm... NAVYHO ja uznávam a mám rada a som alergická na každý útok voči nemu, lebo milí priatelia keby ste zažili len kúsok z toho čo on (napríklad len v rozsahu ako to mám ja), tak by ste sa radšej zahrabali... alebo by ste zošaleli. Ale Navy nie, on sa nedá, bojuje a posúva ďalej všetko, čo sa dozvie a naučí... to je veľmi cenné. MAJO na tú detoxikáciu som sa ja ešte nedala, lebo tam je trochu jeden problém, ktorý ešte stále riešime, tak neviem, či do toho môžem ísť. A na Úzkosti sa rozprávame o bežných veciach, prežívame spolu ataky atď... niektorí ľudia sa jednoducho nemajú kde vyrozprávať a toto je výborný spôsob ako sa vyventilovať...tak toľko na dnes odo mňa :)

majo..

Na toto táto téma je, aby sa tu riešili možné príčiny depresie. Pokiaľ viem, tak tatiana26 sa tiež dala detoxikáciu od ortute a verím, že jej to značne pomôže. Keby nebolo Naviho a RNG, tak táto téma pomaly upadala do zabudnutia. Sú témy ako napr. úzkosť, kde sa niektorí potrebujô vyrozprávať a posťažovať, ale to príčinu problémov nerieši. Tu sa ide priamo na koreň veci a to ja potrebujem.

Navy

Postreh, nechápem to ako útok voči mojej osobe, ale ako Tvoj názor. Ubezpečujem Ťa, že všetko čo tu zverejňujem sa týka depresií. To, že to nie je podľa Tvojích predstav, alebo predstáv niekoho iného, to je možné, ale to neznamená, že sa tu začnem prispôsobovať nejakému módu, z ktorým nesúhlasím. To by som bol sám proti sebe, a to nechcem. Budem tu zverejňovať také informácie, o ktorých som presvedčený, že by mohli objasňovať príčiny depresií, a na tom nechcem nič meniť. Ak sa to niekomu nepáči, tak nech sa páči, nemôžem mu v tom zabrániť, lebo nechcem. Sme slobodní ľudia a môžeme sa správať tak, ako uznáme za vhodné. A ja presne to robím. To je všetko.

Navy

Aj takto sa dá nakaziť. A keď to lekári včas nezistia, tak môže byť veľký prúser. www.24hod.sk
Citát: To nadhodenie inych toxinov, ktore su produkovane kvasnymi infekciami a plesnami je castejsie, nez si ludia uvedomuju. Masivna davka aflatoxin7u moze sposobit velke skody v mozgu a tiez v peceni. A mozno ju dostat z jedineho jedla, takych pripadov bolo dost.