Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Monika. Ak po skontrolovaní rozbitého teplomeru zistíš, že neobsahuje všetku ortuť, tak hľadaj. Tu si nájdi riešenie www.google.com

Navy

Kritik, ilúzia je Tvoja silná stránka. Pestuj si ju, keď Ti vyhovuje. Uniká Ti kopa súvislostí, a inak naposledy mi namerali IQ 139, aj s ortuťou v mozgu. Nechcem si predstaviť, aké by bolo, keby som nemal ortuť v hlave. A Tebe aké namerali? A namerali ti vôbec nejaké? Tvoj príspevok tomu nenasvedčuje. Kritik, ak by hlúposť kvitla, tak Ty si najrozkvitnutejšia rastlina na svete. O tom som neochvejne presvedčený. Ale uvedomujem si, že na svete musia byť aj hlupáci, kvôli rovnováhe, takže vitaj hlupák:-))).

monik9

navy vcera sa mipodarilo rozbit ortutovy teplomer,neviem najst tu gulicku z neho...moze to mat nejake neziaduce ucinky v byte??sa bojim ze ju najde moj pes a zje ale fakt ju nikde nevidim

kritik

NAVY a RNG prečítajte si posledných desať stránok tejto diskusie a možno pochopíte čo ste z tohto fóra spravili. Bola to diskusia o depresii a teraz??? Monológ NAVYho ktorému občas odpíše RNG. Ktovie prečo. Počítam že ste neni teplí...tak prečo ste vyhnali všetkých prispievateľov??? Navymu sa nečudujem, nakoľko je otrávený ťažkými kovmi a hlavným príznakom tohto stavu je znížená intelegencia a degenerácia organizmu, čudujem sa však RNG že sa pridal, ale asi má dvôvod prečo podporovať agresívne príspevky NAVYho, intoleranciu a chrapúňstvo......Teraz v tejto dobe Vám to možno aspoň trošku došlo a tak prechádzate na reklamu liečiv v spolupráci s farmaceutkov, ale ani to neni o depresii, bohužiaľ že to nevedia zdraví to je smutné...ale čo tak si premenovať toto fórum, však depkári si založia nové.....

palma111

Ked ja ryby skoro nejem... asi chyba... ako je rok dlhy... ale ten SJW zabera, nebyt tych blbych ran...tak mi je fajn.

Navy

Predstavte si, že by ste išli do baru, a objednali si tam pohárik tekutého oleja z trescej pecene, namiesto wisky.

RNG

Farmaceutka, tresci olej je velmi bohaty na vitamin A a D, ale vyssie percentualne obsahy EPA a DHA su v lososom oleji a najma oleji z sardiniek a sledov. Najlepsi je asi olej z drobnych zivicichov v mori(krill)