Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Čítajte viac

lilihra

Ale mne neuroleptika a antidepresiva vzdy pomozu, dostanem sa do zdraveho stavu, postupne.
Scizofrenia je jednym z druhov psychoz. Su dva okruhy psychoz-poruchy schizofrenneho spektra, kam patria schizofrenie, bludove poruchy (paranoia, parafrenia), schizoafektivna porucha a poruchy nalad, kam patria maniodepresivna porucha a depresivna porucha, ktora moze byt psychoticka aj nepsychoticka. Psychoticka je sprevadzana bludmi, v nasej rodine je silne dedicna.

ooo/táňa

Elesar odkedy si sa tu rozbehol, hneď to má iný šmrc toto fórum :) Na stretko môžu ísť aj nedepkári? Takí, čo majú "iba" úzkosť a PP? :)

elesar

RENCAA... no hura, uz som myslel, ze sem ani nezavitas...chybala si mi, casto myslim na teba a tvoju metodu odstranovania depresie, ktoru sa mi vsak nejak stale nedari v praxi realizovat...ono to asi nejde zo dna na den :)))
porandil by som aj s tebou, pripadne s dalsimi, keby bol zaujem :))) stretko by fakt nemusel byt zly napad.
...co vy na to, depkari???

rencaa

o jeje.. caute.
co mate nove, kuknem vzadu? ja mam momentgalne depreeeeeeeesiu z dlhotrvajucej bolesti v "krizoch" :(

elessar.. no toto, rande s face.. fuha. :))

Navy

Lilihra, to čo máš, je podobné vnímaniu anorektičiek. Aj oni sa vnímajú ako tučné, aj keď sa vidia v zrkadle chudé. A čo keby si si v danej situácii povedala, že pocit ešte nieje dôkazom pravdivosti situácie? Medicína Ti dá neuroleptiká, ktoré obmedzia dopamínovú aktivitu. To ale neodstraňuje pôvodcu v tejto dizfunkcie, len zachraňuje v následkoch. Treba snoriť po tom, čo je pôvodcom tejto dizfunkcie.

elessar

...ozaj, dnes som sa stretol s FACE, dali sme cajik a trocha pokecali. je to fajn mlada baba, ale to tu uz vlastne vsetci viete :) len som bol asi trochu ukecany...sorry FACE :)

elessar

LILIHRA...tak premslam...aky je vlastne rozdiel medzi psychozou a schizofreniou??? pytam sa preto, ze som raz videl vynikajuci film s nazvom "cista dusa". ten chlapik mal myslim schizofreniu, tiez mal nejake predstavy, ze vsetci sa proti nemu sprisahali, nasadili mu lieky, ktore vsak on odmietol a napokon sa s tym naucil zit aj bez liekov.

lilihra

Proste som o tom presvedcena a nemam pocit, ze mi to niekto vnucuje, jednoducho to vnimam ako fakt. Byvaju este vselijake ine, ma to svoj vyvoj, zacne to tym, ze som ozobracila rodinu a skonci ozobracenim celeho sveta, napriklad. Aj keby mi ukazali vypis z banky, ze maju miliony, nikto by ma nepresvedcil, ze naozaj neskrachovali. No a ked si myslim, ze svet neexistuje, tak prestanem aj jest a pit. To mi vzdy pomozu iba lieky, mozu do mna hucat cokolvek.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresia - Fórum - ZDRAVIE.sk