Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

oli

Ďakujem Navy za info, ten humifulvát neviem ani ja čo je.
Počkám ešte na výsledky MR,bola som v pondelok. To naše zdravotníctvo je fakt špička. Na rôzne vyšetrenia sa čaká 2-3 mesiace.

RNG

navi, l-tryptophan stiahla FDA z trhu v osemdesiatych rokoch pre to ze jeden vyrobca ho dodal na trh silne zamoreny. To FDA vyuzila a stiahla ho kompletne z trhu.
Keby mal L- tryptophan zle bocne ucinky, nedovolili by ho pustit spat na trh.
Zialbohu zla vizitka sa neda tak lahko zabudnut, lekari sa postaraju o to, aby ludia nezabudli. Tak isto farmaceuticky priemysel....
.........
Ziadny potravinovy doplnok nemoze mat zle bocne ucinky, tak isto ani potraviny.
Za to sa nam zarucuje nas "velky ochranny pes", FDA.
Cely problem je, ze dakedy "obrecha" aj celkom priatelske doplnky kvoli nesvedomitym vyrobcom.

ooo

Ak sa môžem k tomu vyjadriť, tak ELESSAR, mne si rozhodne veľmi pomohol na tomto fóre práve ty. A Roni. Vy ste boli naozaj tí, ktorí ma posunuli dopredu, takže Elesar prosím píš aj ďalej, naozaj to má zmysel... píšeš pekne, zrozumiteľne a veľmi jasne k veci...

Navy

L-tryptophan v niektorých štátoch stiahli z trhu, pre negatívny vedľajší účinok. Je to prekurzor 5-htp, ktorý je poslednou fázou pred premenou na serotonín. Z toho vyplýva, že 5-htp je výhodnejší.

fruity1

AHOJTE.SKUSAL NIEKTO Z VAS NA DEPRESIU,UZKOST A POD. prirodzené antidepresívum L-Tryptofan???
POMAHA TO?
DAKUJEM ZA RADY
A PATRI K DEPRESII ALEBO STRESU AJ KED MI JE ZLE NA VRACANIE A TAK KED TREBA IST DO SKOLY???