Netradičný sex

mato#

tato vec co sem napisem sa ani tak netyka samotneho sexu...S partnerkou v ramci hratok milujeme ked sa v sprche ocurkavame :) Je to sranda ja napriklad ocikavam jej ritulku ,alebo mi ona chyti penis a namieri si ho na klitorys :) Naopak ja milujem ked mi cika na penis, pripadne ked mam prstik v jej kacenke ked cika :) Niekomu sa to moze zdat nechutne, niekomu uchylne ,ale je to fakt sranda :) Napr. ked sme vonku v lese a chce sa mi curat tak obcas mi ho drzi partnerka a strieka kade tade ,bavi ju to :)

Co sa sexu tyka tak obcas pouzivame tiez vulgarizmy...Niekto povazuje za netradicny sex aj analny, takze mozem aj ten spomenut.A velmi rad robim partnerke jednu vec, ked sa milujeme na pejska ,tak jej do zadocku strcim palcek ,hrozne ju to vzrusuje :) (samozrejme treba gelovat)

fdfs

juva to neznie zle, môže to byť sranda hehe. k tomu ešte nejaký vankušový boj hehe. ale hento s tými nadavkami..to sa mi zda dosť drsné.. si neviem predstaviť, že pri tých krasnych chvílach by sme si s pirateľom nadavali...otras...Ale tak každý ma inu uchylku...

juva

veru veru,niečo netradičné vniesť do sexu..to sex oživý.my sme si minule ako predohru dali zápasenie..čiže sme si dávali jeden druhému dole oblečenie s tým,že ten druhý sa tomu jakože bráni..no ale on moc veľký odpor nekládol..:DD a jemu sa to páčilo,keď som sa metala a kričala pri tom ako mi dáva dole rifle a keď ma mohol spacifikovať,tak aby nakoniec zvíťazil.:D ale bola aspoň sranda a pri sexe sme boli aspoň rozhýbaní a prekrvení.:)

caca

mne sa paci ked mi nadava,paci sa nam to obom.zacali sme s tym len nedavno,ale nieco nove ten sex ozivy.a nehambim sa zato,ved co koho do toho co mi robime pod perinkou:)aspon taky je moj nazor