co mi je?

Príspevok v téme: co mi je?
tuvik

ahojte,
uz tri mesiace mam tazkosti, zacalo to bolestami hlavy,nizkou teplotou okolo 37,unavou, zateka mi hlien do hrdla, kaslem(uz od maja min.roka), citim sa slaba,bolia ma svaly a klby a k tomu mi zacalo piskat v usiach-bola som na usnom, sluch mam dobry..uz som absolvovala neskonale vela vysetreni a jedine co zistili je prekonana monunukleoza a tinnitus. moze to byt vsetko z toho?alebo mam ist este na dalsie vysetrenia? dakujem

tuvik

este v novembri som brala antibiotika na zlateho stafylokoka a nejake vitaminy na pecen plus Lipovitan, brali mi krv na aj reumatoidne testy a bolo to v poriadku

Anett

Ahoj tuvik, skus si zohnat chlorofylín – derivát z lucerny
( sodno-meďnatý chlorofylín).
Chlorofylíny hrajú významnú úlohu pri vnútornej detoxikácii organizmu, čím udržujú jeho život a zdravie. Proces vnútornej detoxikácie zahŕňa všetky procesy vedúce k neutralizácii, transformácii a eliminácii toxínov z organizmu prostredníctvom nasledujúcich systémov a orgánov:
Respiračný (dýchacie orgány) - pľúca, priedušky, hrtan, prínosové i nosové dutiny
Žalúdok a črevá - pečeň, žlčník, črevá a celý gastrointestinálny systém
Močové orgány - obličky, močový mechúr, močová trubica
Kožný systém - mazové a potné žľazy, slzné žľazy
Lymfatický systém - lymfatické cievy a žľazy

ifka

hmm,kedy si vybrala naposledy nejake lieky?..krv ti brali aj na reumaticke testy?ASO+RF..koli tym bolavym klbom..niekde nejaky zapal zrejme je,aj napriek dobrym krvnym skuskam..ten zatekajuci hlien do hrdla-zrejme nejaky infekt v nosohltane..

tuvik

od zaciatku priznakov som absolvovala mnozstvo vysetreni,krv mi brali na mononukleozu,to som mala pozitivne, krvny obraz som mala dobry, nizku sedimentaciu a tak. takisto som bola na krvnom vysetreni stitnej zlazy-to bolo tiez OK. robili mi RTG hrudnika,tiez dobre. doktorka ma pocuvala a mysli si,ze mam kasel z alergie..to sa mi ale vobec nezda..neviem kam mam este ist