Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam problém - rýchlo sa urobím

oida

skus to trenovat pri masturbacii, snaz sa aby ti to trvalo co najdlhsie, nebudem ti radit ako lebo som baba :P ale snad uz budes vediet
aby si to mal pri sexe pomali v suchu ;)

utopia

Ty si chlap akého by som chcela. Ja to chcem meť čím skor za sebou lebo sex nenavidím,takže ako partner by si sa mi hodil. Presne takého čo sa rýchlo urobí by mi trebalo.

heno

mam skocit stym k lekarovi a spitat sa na odbornu pomoc?cital som o tom ze su na to lieky nejake antidepresiva velmi ma to trapi?

puzzler

Tak ked to na teba pride tak prosto prestan a normalne vyjdi aj von ak je to potrebne a prosto jej bozkavaj prsia, brusko ai. Ked sa ukludnis tak vojdes znova ides na to a vsetko je to aj o spravnom dychani. Naucis sa casom. Neboj sa :)

hfdhdf

Ked už to na teba pôjde tak proste spomal, alebo chvílku zastav a venuj sa niečomu inému (jej prsiam alebo tak). Dá sa to naučiť aj keď si to robíš sam. Skús proste vydržať čo najdlhšie. Alebo si to teda predtým urbo aspon dva krat. Môj priateľ to tiež zvladol. Je to aj o vzajomnej toleranicii. Neboj, rokmi a skúsenosťami sa to vyrieši..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam problém - rýchlo sa urobím - Fórum - ZDRAVIE.sk