Antikoncepcia - ako to povedať mame?

vmaca

každá si poznáme svojich rodičov,je to na tebe,aj ja mám 16 ročnú dcéru a sama som jej to navrhla,zatiaľ to nepotrebuje,no chcela som ,aby vedela,že môže somnou rátať,aj rodičia musia byť zodpovední a nečakať to len od našich detí

male slniecko

myslim, ze mamina by mala byt rada, ze ma zodpovednu dceru..
asi lepsie, ako by si mala prist domov v 16r tehotna.
okrem toho, musis ist k lekarovi a absolvovat prehliadku, takze je uplne super, podla mna, ak sa na to odhodlas. a myslim, ze takto to bude brat i tvoja mama. nakoniec, antikoncepcia pomaha aj pri roznych problemoch, zmiernuje bolesti a zlepsuje plet, takze ak je tvoja mamka co len trochu rozumna, urcite to pochopi.. :)

karla1

nevsimaj si ten prispevok podomnou.....zrejme je to nejaky inteligent co este ani nemal asi babu lebo potom by mu nebolo jedno ci jeho kocka berie tabletky alebo nie. Zalezi aky mas s mamou vztah...niektore mamy beru normalne v pohode ze ich dcera chce brat hak....aspon uvidi ze v 16-tich si zodpovedna a neberies to namlahku vahu a ak si myslis zeby to nepochopila tak jej povedz ze to mas aleo na plet ako sa tu uz spominalo ale aj na to ze mas dost velke mskania menstruacie a robi ti to problemy tak si si zavovazila hak aby si ju mala pravidelnu

ojebavanierodicov

Taketo kroky zvykne odporucit gynekolog a ne kazda 16 soplana si sama zmysli ze si da antikoncepciu kvoly problemom... jebat sa jej zachcela a boji sa co jej na to povedia fotrovci

puzzler

No tak skus to mamke vysvetlit ze to nemas iba kvoli sexu ale kvoli problemom s menstruaciou alebo pletov. Prosto zapoj do toho aj tie veci ktore sa po uzivani antikoncepcie zlepsia. Vlasy, plet ai.

hjh

ja som to mame ani nepovedalala. a ked sa to dozvedela, tak som sa vyhovorila, že to mam na pleť...Frflala ale potom už to bolo v poho