Problem - tampony!

Príspevok v téme: Problem - tampony!
janca

chcem sa spytat taku otazku mozno je to trapne ale ja neveim ako nato:( ako sa tam ten tampon a kde tam dole sa vlastne strka?? mozem to skusit ho tam dat aj ked nemam menštruaciu? prosim poradte ved sme baby a ani vy ste to hned nevedeli .a mozem pouzivat tampony aj ked som s nikym ešce nespala?? prosim dik

zuzi74

Tampon je lepsie zavadzat pri menstruacii, teraz mimo nej mas suchsiu posvu a teda ta to moze aj viac palit. Skus ist do podrepu a tak si ho zaviest. Predpokladam, ze mas mini tampon. A nezabudaj tampony casto menit.

Kikuš:)

Ahojte:( mam 14 rokov a ideme na dovolenku a mam dostat menzes:(( teraz pred chvilou som skusala zavadzat si tampon ale velmi ma to boli...asi milimeter idem dnu a uz mam pocit strašného pálenia až tampón musím vybrať..som panna.. Proím poraďte mi:( všetko som si už naštudovala ale no...nejde stále:( prosím vás. ĎAKUJEM

dancaBB

denkacka nemas uplnu pravdu..ano, krv ma ist von z maternice, ale rozdiel je len v tom ze sa nasakuje do tamponu a nie do vlozky..cize krv z tela odchadza..ked si ich pravidelne vymienas ziadna infekcia nehrozi...ja ich pouzivam od 14 rokov, mam 22 a este som v zivote nemala problem...

ja-doba rada

NIKDY nesmies zavádzat tampon ked nemas menzes!!...a ku koncu a na zaciatku sa neodporuca pouzivat najmä ked zacinas najlepšie 3-4den ak nepatris k tym stastným co im menzes trva 4 dni;-))

petricka

hmm a nezdá sa Vám, že tampony konkretne tampax aj ked majú vyhodu aplikátora sú akoby nekvalitné tzn.rozpadajúce sa?????????
mne vyhovuju najviac ob normal najnovsie comfort ktore su hladke a nemam pri nich pocit sucha...
tiez som mala kedysi problem so zavadzanim ale teraz je to sekunda dnu a sekunda von... chce to cvik :) a dierku najdes lahko skus to najskor s prstekom :)))

jaja

zober si zrkadielko- najdi si vchod do pošvy a skúsi si ho tam dať čo najhlbšie, vrámci pokusu by som odporúčala najmenšiu veľkosť...

mamproblem

shojte......mam na vas otazku...dufam ,ze mi niekto poradi aj napriek tomu,ze sa netyka tamponov.mam bolesti pri mocení...dokonca zvykne sa stat niekedy ze mam aj krv v moci a velmi ma boli podbrusko....to vsetko nastalo po pohlavnom styku....moze mi niekto poradit????please

ja som ja

mala som skusenost s tamponmy vyuzivam ich len ked idem niekam na dlhsi cas a nemam si kde menit vlozku ....ked sme boli raz vonku tampon sa mi velmi nasiakol a pricvikol neaku blanku mama mi s tim musela pomoct potom ma to bolelo pocas menstruacie ...neviem dost ma to vylakalo ...j to nie prilis dobra skusenost ..kamaratkina mamka sa v tom vyzna a tiez nam to nedoporucila ked sa vyvyjame ...mame len 14 rokov ...ale na druhu stanu kamoska ich pouziva stale nemala s nimi problem ...viem ze moj problem nebol v tom ze bol zle zavedeny lebo som mala s aplikatorom a vobec som ho necitila ...POMOHLO BY MI KEBY STE MI PORADILI PRECO SA MITO STALO...CO SOM UROBILA ZLE?????????????????????????

denkacka

jj mozes ale pravdu povediac ja ti to moc neodporcam tampony nie su velmi dobre aj ked reklama ti hovori ze su navrhovane gynekologickou a pod. ale krv je biologicky material a menstruacna krv by mala ist von a tym ze mas tampon ta krv zostava v tebe a zraza sa vtedy mozu vznikat rozne ochorenia a nakazy ci uz streptokokove abo ine...preto je dolezite ho vymienat casto ... ale skus a uvidis ja ich pouzivam len ked mi uz kramy koncia