HERPES na perách

aduliena

No takže som bola v lekárni a dali mi taký olejček, bude to asi ten o ktorom píše aj Luciferka....no zatiaľ pomáha....tak uvidíme...

luciferka

Ahoj, ja pouzivam taky olejcek z konope, je to na afty a tak, mne to moze a za tri dni je herpes prec, ak si ho natieram od zaciatku, alebo vobec nezacne mokvat....

strapo

ja si dám hneď ako ho zbadám 3 tablety B komplexu a 3 ryboflavínu a potom každý deň 1 tbl z každého a rýchlo zmizne.

mira

Herpes sa tvorí pri prekyselení organizmu. V takomto prostredí sa aktivuje vírus herpes. Na príčine je hlavne cukor. Cukor zároveň zapríčiní i stratu B vitamínov, demineralizáciu a celkové oslabenie.

moniqa87

neviem co ti s tym moze urobit to zamrazenie, podla mna ti to moc neukrati, ale kup si v lekarni ten compeed, ja ho pouzivam a pekne napomaha liecbe, teda aspon mne...
inak mi pomaha ak pijem velmi vela tekutit, ja vzdy pijem bilinkovy caj, vtedy mi to rychlejsie prechadza, ale ci ti to do piatku prejde nezarucujem

aduliena

Dnes ráno sa mi vyhodil na spodnej pere herpes. Je maličký. Hneď som si ho zmrazila na 10 minút ľadom. Prosím poraďte mi, čo by som ešte mohla spraviť, aby sa mi nevytvoril, alebo úplne zmizol,do piatku. Je to súrne. Ďakujem.