Bolest členka

Príspevok v téme: Bolest členka
zuzca5

ahojte, chcela by som poprosit, ci nevie niekto poradit. uz asi rok ma bolieva cast medzi clenkom a prstami nohy, skor na lavej strane chodila. snazila som sa sledovat, co ma na to vplyv ale na nic som neprisla. zacalo to, ked som zacala intenzivnejsie cvicit. vzdy, ked ma to boli, tak mi tam vidno velmi zili a urobia sa mi tam take cervene flaky. misto je mierne opuchnute a mam dost problemy s chodenim. Nemate niekto s niecim podobnym skusensot (rozmyslala som nad zapalom zil alebo niecim podobnym) bohuzial, momentalne nemam cas ist lekarovi. vopred vdaka

Slávka112

Ahojte. Tiež som ma bolieval členok, niekedy to vyrážalo až hore, smerok ku kolenu. Vyskúšaj vložky medicovi twin. Mne zabrali.

adam97

Dobry den vedel by mi niekto poradit.Vzdy ked bezim alebo napriklad ked idem dole zo schodov tak ma boli cast nohy nad clenkom.vopred dakujem za odpovede

Darinka1111

Dobry den,neviem kde som sa uz mala obratit s mojim problemom tak som si nasla Vas na nete.Este pred tyzdnom som sportovala kazdy den,dbam o svoje telo takmer nikdy mi nic nebolo v podstate som stale zdrave nouz je tomu asi 10 dni co mi opuchol jeden clenok na pravej nohe a neviem co mam s tym robit davem si na to ibalgin gel malo by to byt na zmiernenie bolesti ale nepomaha a samozrejme som si to zafixovala je tvz ponozka pre sportovcou Pro sport aj to celkom dobre svevnuje a nosim to len cez den cez noc to nechavam volne ale proste opuch mi ustupi a ked viac chodim tak zase sa vrati a uz mi bolest prechadza vyssie smerom ku kolenu ja mam taky pocit ze by som tam mohla mat nieco zapalene.Neviem ci vy by ste mi teda mohli poradit lebo momentalne som v UK a uz mi bolo povedane ze vo vacsine pripadoch sa len na to pozru a povedia ze je treba vela odpocinku a to je vsetko.Tak by som bola velmi rada keby ste sa mi ozvali a poradili.Za odpoved vopred dakujem pekny vecer

aloe

na takéto veci je vynikajúci bioptron, zdravotnícky prístroj.Polarizovaným svetlom trebe svietiť niekoľkokrát denne,podporiť sa to dá natieraním prírodnej mastičky .Bližšie:duratnakatka@zoznam.sk