Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

lejn

frey neviem ci hovoris o tom vysetreni ale ja som nedrzala hladovku 3 dni ja som den pred vysetrenim jedna nieco lahsie az do obedu potom zoberies to prehanadlo a uz len pijes vodu az kym nejdes spat je to v navode a potom na druhy den sa ide na vysetenie...

frey

mariaa,no ja tiez som na tom bola podobne,ja ked nejem 4 hodiny uz sa mi mota hlava a mi je blbo z hladu,som si nevedla predstavit 24 hodin nejest. Ale by si sa cudovala,ze ked nejes,nejes, potom po prehanadlach z teba vyjde este aj to co sama nechapes odkial zaludok natolko zaspi,ze necitis vobec hlad. Po vysetreni dokonca moje prve kroky neviedli ano do kuchyne,proste zaludok zaspal:))Dalo sa to vydrzat a to som dost citlivka:))

[zruseny12]

ja som uz bola aj objednana a vzdala som to,no vzdala mne prichadza zle ked nejem pol dna nie ze to 3dni ci ako sa neje a pije sa len voda,ale ja mam teraz creva v pohode,len neviem ako dlho,lebo ako ty pises,je to svinstvo...ale ja to pripisujem skor stressu...ze to mam zo stressu...lebo aj mi zistil lekar stress v krvi...teraz pijem acidof.mlieko a pomohlo mi a na stress beriem B-vitaminy...ale je to otazka casu ako pises,je dobre dobre a odrazu sa clovek citi na umretie,ale ja mam aj ine zdr.probl.ale vsetko je tak v tele pospajane,ze staci ak nieco zacne haprovat a clovek to zanedba ide vsetko dolu vodou....

RNG

lejn, velmi pravdepodobne tvoj problem zacina v nedostatku zaludocnych kyselin(priznaky su pala, GERD, nafukovanie=kvasenie a hnitie v zaludku, ktore pokracuje aj do criev a nici aj dobru crevnu floru zivenim parazitnych kultur)
......
Kedze bezni lekari este nepredpisuju Betain HCl a Pepsin HCl, a enzymi len zriedka, zbytocne u nich hladas pomoc.

frey

mariaa-som bola pred par dnami s narkozou,bolo to uuplne v pohode,cele som prespala,sla by som aj 5x,nic to nieje:)mna len mrzi ze nic nenasli. A ten IBS je take svinstvo,ze to clovek nevylieci, je to taka sinusoida, raz super,raz uplne zle,je to na nervy:((

[zruseny12]

lejn,no tak to ta obdivujem,ja zatial sa na take nieco nechystam,ale aspon vies,ze mas to ok...hoci...mozno to mas len zo stressu,alebo ako pise frey....je to tak vsetko zlozite v nasom tele...:0((((...

lejn

No nakoniec som sa rozhodla a isla som na kolonoskopiu a predstavte si nic mi tam nenasli... nechapem myslela som ze mi aspon nieco zistia pomozu a nic... :(

[zruseny12]

tak na kvapku mozes ist aj do Bratislavi,
Bajzova9/A tel.02/55568280,Mudr.Hromadova,ale neviem ci je gastro.lebo tam pracuju aj neurologovia....