Bolesti chrbtice

vierocka66

no rozhodne dodá telu to, čo potrebuje a čo mu chýba. a podporí funkčnosť nervového systému. a potom zistíš, že sa zaobídeš aj bez tabletiek od bolesti, čo je celkom úľava :) okrem toho, že ušetríš na liekoch, tak aj telo si vydýchne.

zazrivienka

harpera, to ti dal normalne na predpis? pozeram, ze je to prirodny produkt, mne sa teda este nestalo, ze by u nas lekari predpisovali nieco podobne :) ako dlho si to uzivala?

harpera

Tak mne osobne masaz chrbta nepomohla, respektive pomohla, ale asi len zhruba na tyzden. Potom sa bolesti vratili. Z takeho dlhodobejsieho hladiska mi odporucil aj moj doktor uzivat Revitanerv Strong a o dost sa mi polepsilo.

Emma3

a čo tak ísť na nejakú dobrú masáž? Ja napríklad chodím sem www.hotelzochovachata.sk ale to je len v prípade že žiješ v okolí BA.. je milion dobrých masérov tak skúsiť toto.najlepšie si nájsť niekoho dobreho a chodíť pravidelne raz za týždeň aspoň

zuzanhitka

akoze ano, ja sa snazim cvicievat, ale zakazdym mi to proste nevyjde. a uz vonkoncom nie kazdy den. toho casu velakrat jednoducho nie je nazvys.

zdeni_richta

bolieť chrbtica ťa môže aj keď v práci stojíš alebo chodíš, to je úplne jedno, na tom nezáleží :D ono ide dosť aj o postoj, ako chodíš, či si vystretý, koľko máš pohybu, proste tam je veľa faktorov, ktoré v tomto zohrávajú svoj rolu.

Helina

Mne stačí každý deň troška stretching v priebehu dňa a zatiaľ som teda nejaké problémy s chrbticou nemala.

zuzanhitka

ani nepolavili? necitis nejake zlepsenie, ked si zacvicis? ja to mam uplne fajn, ze sa mi ulavi zakazdym po cvicenie, ale tak prestanem na nejaky cas cvicit a je to tu zas.