Bolesť v kostrči

Príspevok v téme: Bolesť v kostrči
wewerka

pred dvomi dnami som mala urcitu pracu a musela som zhruba 12 hodin sediet za pocitacom a pisat. asi kazdu hodinku som sa presla a mala som aj polhodinovu prestavku takze to nebolo suvisle, ale predsa. stolicka je tiez makksia. avsak poslednu hodinu som uz mala neznesitelne bolesti kostrce. este dva dni potom/este chodim do skoly) ked sedim v skole alebo kdekolvek tak citim bolest, nie je sice az taka vyrazna, ale predsa mi dost otravuje zivot. povedala by som ze po dni aj nieco sa to uz upravi ale je to stale rovnaka bolest. co myslite ze s ty mam robit? dakujem:)

Súvisiaci obsah

wanda...

mna už 3 mesiace bolí kostrč. a stupnuje sa to. Ked sedím, ležím, vstávam, sadám...no stále. Už sedím len na makkom vankuši, ležím na makkej deke...
u doktora som nebola, lebo som čítala, že nič moc na to neexistuje. Len obstreky ( čo je dočasné a neodporučaju to ) cviky ( čo ja neviem cvičiť kvoli DMO ), no a náprava cez konečník ( to zatiaľ nechcem obsolvovať )

tak budem rada ak napíšete čo pomohlo Vám. Ďakujem moc.

irena g

Skuste brat podla rady RNG na zapal nervov Omega - 3,taku davku,aby DHA bola 1 g denne. To si vypocitajte. Ak Vam nepomoze,tak neuskodi.

dodka

vidím že tu všetci máte s kostrčou problém..ani sa vám nečudujem..ale čo mám vravieť ja.ja mám len 16 rokov a mám takéto problémy....spadla som pred mesiacom na zadok a odvtedy ma boli kostrč...nemozem sa hybat,sediet,lezat...a doktor vravel že nemám nič zlomené.tak ja nwm..čo s tým

mia35

NO ak to chceš mat ako pracovny uraz,tak to by si sa najskôr musel "natiahnut" spadnut, alebo niečo podobne a nemôct sa postavit, ale určite nie, ze ked povieš že ta zabolelo. Musí to byť uraz ako sa patrí. Tak bud to "zahraš" a nechaš sa zaviesť hned na pohotovosť alebo nič. Ani poistovna ta nepoistí- prasknutie platničky sa neda zistit, kedy sa to stalo.

katusikaa

dobrý deň už asi druhý týždeň ma neznesiteľne bolí kostrč keď sa mi narodila pred 16rokmi dcéra som ju mala vyskočenú. napravili mi ju a doteraz som bola v poriadku. teraz neviem ci som prechladla alebo sa tam nieco porušilo. neviem či mám navštíviť obv.lekára ktorý mi pravdepodobne asi aj tak nič nezistí ale tá bolesť je najhoršia okolo jedenástej až do večera. kedže mam sedavé zamestnanie pri dlhšom sedeni už pomaly neviem ani chodiť. ďakujem.

jozef1980

zdravim vas,mam bolesti kostrče ale pocitujem to hlavne ked sedim v kresle alebo si zasadnem na kostrč,bol som u lekara a ten mi urobil snimok ziszil ze mam prasknutu jednu platničku,urobil mi obstrek a dal mi ketospray a este na uzivanie mabron retard,ale co je prasknute tak sa neda spravit sprayom ani liekmy si myslim,pracujem ako skladnik takze denno denne som viacmenej zohnuty a nakladam na palety vina a alkohol v krabiciach,takze tazke krabice od 16 do 25 kg,chcem sa ale spytat ked pride bolest v praci a ja pojdem k lekarovi da sa zistit ci mi ta platnicka praskla v ten den alebo uz som to mal neskor a bol som aj na obstrek,pytam sa preto lebo rad by som to riesil ako pracovny uraz aby som mal pravo na marodku lebo zrejme budem musiet podstupit operaciu a nemozem si dovolit ostat bez prijmu mam poistku.s pozdravom jozef.dakujem za odpoved na mail jozefkluciar@seznam.cz

feco

Ahojt...
Bolest kostrce zacala aj mna trapit.Vcera to zacalo a mam pocit, ze sa to zhorsuje. Mam dost namahavu pracu, tak som si dal cez vikend volno. Ak ma to do pond.neprejde tak neviem... Ved ani autom nemozem poriadnie soferovat.Som zvedavy kde ma posle moj obvodny??? Pekny den Vam vsetkym

ladislav

Ja by som chcel poprosit o radu, ktorá sa týka bolestivej kostrči. Bolí ma už vyše dvoch mesiacov a cítim si ju aj keď chodím,mal som aj problem ciastocny s homoroidmi,ktore este trochu pretrvavaju .obcas ma este picha v konecniku.vybral som masticku a cipky,tiez mam sedavu pracu na ktoru som nebol predtym zvyknuty,a tato bolest mi dost otravuje zivot. Je nutné navštíviť lekára? Alebo to niekedy prejde samo len za pomoci, napr. fatumgel??? Dakujem za radu