SUSEDIA.....

Príspevok v téme: SUSEDIA.....
[zruseny12]

Rada by som sa podelila o skusenosti z ludmi ktori,maju taky isty problem ako ja,ako ho riesia.Ja to stale ignorujem,len obcas sa ozvem,ale niekedy mam toho plne zuby.Byt sme kupili asi pred 4rokmi,od sameho zaciatku mam problem zo susedmi,podotykam,ze nemali najmensi dovod mi robit zle.Od sameho zaciatku mi robia naschvaly...a najhorsie na tom je to,ze chodia okolo po meste a ohovaraju potom mna atd.Nepomoze ani sa ozvat,lebo raz som sa ozvala,lebo suseda zacala kricat na dceru,ze posledny krat po nas upratuje za vytahom a pri tom my sme tam vobec nechodili.Vykricala ju pred detmi vonku,tak som sla za nou,nebola doma tak som povedala jej mame,ze druhy krat ked ma nejaky problem nech nekrici na dceru a nech pride za mnou,od vtedy pozera na mna ako vrah.Stale kolko krat mam sluzbu,tolko co ja doumyvam chodbu,nasype tam nejake smetie len aby nebolo cisto,ked oni umyju chodbu tak ja si toho ani nevsimnem.Posledny krat ma tak nastvala,ze som povedala,ze to smetie pozmetam a jej nasypem pred dvere-A TO CHODIA DO KOSTOLA,stalo sa par krat,ze pocuvali za dverami a potom robia pletky...No a dalsi problem je SUSEDA nad nami.Zacalo to z nicoho nic,tiez som jej nic neurobila,vecer je 22hod.23hoh.24hod.a oni tam skacu dupocu.Niekedy som sa prebudila o polnoci na buchoty,ako keby prestavovali nabytok...je to hrozne ked clovek chce spat a nemoze,a este do toho tie buchoty,teraz najnovsie vecer prestali a zacali skoro rano dupotat...a to nie je vsetko...nebudem tu vsetko rozpisovat,ale napisem jednu vaznu vec.Ked boli tie najvacsie suchoty ja som bola u rodicou a nebola som cez noc doma,prisla som druhy den domov a nasla som zhorenu gumu a ohorokok z cigarety tak sa to este raz opakovalo,ale uz nebolo tak sucho a nehorel.Vedia si stale nieco najst len aby robili zle,susede nad nami sa neoplati ani tolko nic povedat,lebo bola na psychiatrii a je to taka povaha,ze by na mna len kricala.Ale,tiez chodi po meste a roznasa pletky.Mam toto vsetko ignorovat,alebo nieco robit.Kto ma podobnych susedou?ta suseda nad nami chodi ako najvacsia dama po meste,a doma sa chova ako .....niekedy mam toho plne zuby...je mi nich zle,ako vedia cloveku robit zle a stale nieco vyvadzat...ma vyznam s takymi ludmi si spinit ruky?

[zruseny12]

ja som mu to povedala,tak potom si zobral nejaku sklenicku.Ale vies,rozkaz 18-nast rocnemu...ale hovorila som mu,neznamena,ze ked oni su taky aj mi musime byt taky...no zo zaciatku som penila,lebo ona vacsinou to robila tak,ze vyslovene cakala,kedy povesam pradlo a hned naramne potrebovala upratovat,alebo ked som ja upratovala balkon,a pocula to.Pockala a zacala ona upratovat,a ja som mala po poriadku...:(((...ako keby som vobec nerobila poriadok...a s tym prasenim z okna ma ide tiez potrhat,ked sedim pri sole v kuchyni a nieco jem,stol je hned pri okne a ona zacne prasit....vsetko mam v tanieri...

nashira

To nam ked suseda prasi tak mam celu parapetu od psich chlpov....,ale neriesim to.Co mi strasne vadi tak je to ,ze ja casto vetram a vedla fajcia a niekedy nestihnem zavriet okno a mam toho plny byt a hlavne detsku.A kedze som nefajciar tak ma z toho aj napina.A v lete to je fakt hrozne.Ale obcas som si pohundrala ked som zatvarala okno a zda sa ,ze ma poculi ,lebo to bolo potom menej...no uvidime cez leto.A Maria syna by som urcite viedla k tomu ,ze nema byt ako oni,lebo ked robi to iste aj ked su taki je ako oni:).A na pradlo si davaj igelit z vrchu ak je to casto....to by ma asi nastvalo poriadne.

[zruseny12]

no to ja mam tiez cely den je ticho,a pride 22hod.zalahnem do postele a zacnu buchotat,ja zase kricim,a ked je ticho tak to pocut a mam aj otvorene okno.Teraz najnovsie skoro rano zacinaju....presne ako pises ako sloni...niekedy sa tomu smejeme,ale niekedy nie je cloveku do smiechu...tiez by som sa najradsej odstahovala,ale este nie teraz...a tiez som presne hovorila,ze prajem im takych susedou aby im robili to iste ako oni mne...

agina

mariaa toto presne poznam. My mame takych susedova nad nami. Jakmile zacne deviata hodina vecer, to su same buchoty, treskoty, akoby tam slony behali a prestavovali nabytok kazdy vecer. Inak planujeme sa odtial s manzelom odstahovat a ked ma budu dalej srat, tak byt predam prvym ciganom, nech sa potom rozleju aj na kolomaz.Nocne buchanie na radiator uz nepomaha....

[zruseny12]

Prave,je to velmi tazke,lebo neviem ci pochodim...ja sa snazim zit tak aby nikomu som nic zle nerobila,ale oni stale nieco vyvedu...dnes som uz bola taka nastvata,ze som to musela napisat tu.Aj deti k tomu vediem,ale syn este ked bol doma a povedala som mu aby napr.ked fajci z okna zobral si popolnik a neodklepkoval z okna,lebo to ide susedom dole na okna tak mi na to povedalA ONI NAM MOZU ROBIT ZLE?a nemohla som mu to vysvetlit,ze ked oni nam robia zle mi uz taky nemusime byt...len ukazuju svoj charakter.Ta suseda nad nami stale buzeruje deti okolo panelaku atd.a sama nevie poriadku.Ked zameta balkon,tak ja mam vsetko smetie na mojom pradle a na balkone...atd.niekedy len mavnem rukou,ale niekedy ma to vie poriadne nastvat...

nashira

No to je tazke ...poznam aj takych co sa kvoli susedom odstahovali.Co sa tyka ramusu po 22:00 tak tam sa daju volat mestsky policajti.A tamtym ostatnym ak je dobry domovnik tak nech im dohovory ,alebo sa stretnut vsetky zucastnene strany a vydiskutovat si pravidla.Nam chodil sused opity a pustal si nahlas telkua revalo to tam a veru som zavolal mestskych a nic sa nevyriesilo ,lebo opilec neotvoril dvere,ale potom to prestalo samo....

katriin

nezijem v panelaku,ale rod.dome,tak neviem,ale myslim si,ze existuje nieco ako domovska sprava,neviem ako casto sa zvolava,ale ja by som tieto svoje problemy predniesla tam,si predsa clovek,mas svoje prava a ked ta niekto depta,nemozes predsa normalne zit.nech o nich vedia vsetci-bude to ich hanba.