podkožná vyrážka - poradte prosiim..

Príspevok v téme: podkožná vyrážka - poradte prosiim..
co je to??

v pondelok sa mi sparvil na cele taky hrbol a ja ze to je normalna podkozna vyrazka...ale dnes ked som to skusila prepichnut ihlou zistila som ze mam pod kozou nieco tvrde...ta ihla to proste neprepichne je to ako kamen...prosim vas co to moze byt?...ja sa fakt bojim...ma to pod kozou priemer mozno 8 milimetrov...je to uuplne tvrde..ja neviem co robit..prosim poradte mi...

co je to

ani si nevies predstavit ako si mi strasne pomohla..teda minimalne psychickyD:...dufam ze je to naozaj ako vravis a ani ja teda nerozumiem ako nieco take hnusne moze vzniknut...tak ja uz nebudem rypat ..na noc dam ako vzdy ten pytiol s ichtamolom...a mama povedala ze mam skusit naparovanie nad bylinkami...myslis zeby to pomohlo?...a inak panika kolko mas rokov ak sa smiem spytat a nie je to tajne:D...

panika

skus sa zamysliet..kde by sa tam vzalo nieco take tvrde (ak ovsem nemas v cele crepinu z granatu z II. svetovej vojny) :). Fakt, nechcem to zlahcovat (presne viem, ako sa citis)-bude to urcite ten typ blbej vyrazky. Nikdy som nepochopila ich princip, ani ako vzniknu (logicky upchatim porikov..to si len tak sama pre seba odpovedam), ale ony maju taku divnu strukturu-akoby to bolo plno takych malych bubliniek-guliciek (nenapada ma spravne slovo). Je to len hrca, v nej tie male gebuziny a vsetko je to zaliate tekutinou (nejaka medzibunkova tekutina):) teda, to som to pomenovala..a boli to a mokva

co je to

panika...musim povedat ze upokojit dokazes kvalitne:D..
ale stale hovorim ze podla mna to nie je pocit ze o nieco skrabem ale ono je to fakt take tvrde...ved ta ihla sa do toho ani len nezapichla...nieto este aby to aj prepichla...naozaj to moze byt ten maz alebo co upchaty?...

panika

ono to nie je skrabkanie o nic tvrde, to je len taky pocit. Ja som uz sice stara kr..., ale mavam take vyrazky. Jednoducho je to hrca jak svet, boli na dotyk (ako ked mas typel), ale nikdy to nedozreje, ako normalna vyrazka. Nikdy sa tam neurobi ta hnisava hlavicka..mozno prave preto, ze tiez vsetko rypem a potom skrabem a hoji sa to mesiac. Treba to naozaj len vycistit, prip. natriet tou icchtiolovou mastou (este je vyborny SUDOKREM, ten stoji okolo stovky-taky biely krem). A potom uz len cakat. Infracervernu lampu (bioptron) nemate ? Aj ta by to mohla stiahnut, ale chce to svoj cas

co je to

no ano..a zajtra ani k tej koznej nepojdem lebo nemozem a najskor by som musela ist k obvodnej a to je zdlhave..ale panika prosim ta...este raz sa spytam a daj mi co najuprimnejsiu odopoved..ked som to skusila s tou ihlou normalne som tam mohla tak skrabkat akoby vovnutri po nejakom povrchu...aj ten znuk bolo pocut taky drsny skrabot..a to co je vovnutri je strasne ale strasne tvrde..ja si neviem predstavit ako to mam raz vytlacit a ako sa to ma dostat von...ved co to zmakne casom nebodaj alebo co?...mozno sa opakujem prepacte ale fakt neviem co s tym...

co je to?

tak vlasy pochopitelne mam:D ale nemam ofinu a okrem toho to nemam niekde na spankoch ale tak trocha naboku cela...je to strasne...dnes som koli tomu dva krat revala...je mi z toho zle...boze...:(