KAKANIE

Príspevok v téme: KAKANIE
evinka 02

Maminy, poraďte ak viete, môj synček dude mať v máji 3 roky, a stále kaká do plienky, ináč sa nevie vykakať. Cikať sa pýta od 20 mesiacov chodieva na záchod (nočník neznáša), ale kakať ani za svet. Som z toho zúfala, nikdy sme ho nenútili do ničoho, len ho motivujeme a stále nič.Ak mu nedám plienku, mám pocit, že to kakanie zdržiava. Poraďte prosím, chcela by som ho dať do škôlky, ale mám obavy. Ďakujem

mimi.a

evinka, už som to tu kdesi písala.. aj môj syn tvrdo ignoroval nočník, tak sme mu kúpili vložku do WC, povedali, že na nočník chodia iba malé deti a on je už veľký chlap, tak že odteraz bude chodiť normálne na WC.. a raz sme ho tam našli aj s novinami.. tuho čítal... a povedal, že aj ocino tam chodí čitať:))) tak skús.. u nás to zabralo.. potom chodil na WC aj keď sa mu cikať ani kakať nechcelo.. iba vyskúšať...

jajka

ja mam tiez 3rocneho, poradila by som ti odloz plienky, riskni ze sa pokaka do gatiek, mozno to bude dvakrat a potom si da povedat a vykaka sa radsej do zachoda. Naschval to nemoze dlho zdrziavat, raz sa vykakat musi. Nas maly uz pol roka chodi cikat kakat sam.