Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....

Príspevok v téme: Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....
[zruseny12]

No,moje manzelstvo skoncilo velmi skoro...i ked sme zili pekny a pokojny zivot/ked do toho nepocitam svokru/.Mali sme vsetko zariadeny byt,pracu...tak som ja otehotnela a ostala som na rizikovke.Manzel si nasiel inu pocas tehotenstva,pravdaze ja som to nevedela...a velmi dlho...prevalilo sa to ked uz syn bol na svete...nebudem vypisovat,co vsetko som koli tomu prezila,ale urcite nic prijemneho...ja chcem len upozornit mlade zeny,lebo teraz je velmi velka rozvodovost,aby si dali pozor aj pri rozvode.Ja som to brala na lahku vahu,lebo som bola tak vycerpana,ze som rozvodovi list podpisala bez toho aby som si ho poriadne precitala,vedela som,ze niektore veci nie su tam pravdive,ale som si povedala,sak zivot ukaze,kto je aky...mne islo v tej dobe len o klud,lebo som mala aj syna na ktoreho som bola sama...lenze,neuvedomila som si,ze rozvod.list s clovekom ide po cely zivot...a jedna firma toho zneuzila proti mne a moj rozv.list ukazala verejne...a uz nikomu nemoze clovek vysvetlit,ze to tak nebolo a kord ked ex cloveka prenasleduje dlho este po rozvode.Preto,poriadne si precitajte,co podpisujete...alebo nech to za Vas urobi vas pravnik...lebo moze vam to znicit povest...

[zruseny12]

...ano,je mi to uplne fuk,nech si ten rozv.list vycapia kde chcu...to,co tam je napisane by mi museli najprv dokazat a potom tvrdit,ze je to pravda,co je napisane v nom...a to mi tazko dokazu,ked som to nikdy nerobila,co je tam napisane...
ide mi len o to,ked som tu tuto temu zakladala,aby som upozornila ine na tuto skutocnost,lebo clovek ked sa rozvadza ma vselijake myslienky a nepozera do buducna...A HLAVNE CHCE MAT VSETKO CIM SKOR ZA SEBOU...A AJ INE ZENY PORADIA ZO SVOJICH SKUSENOSTI...

ema123

Mariaa som rozvedená. Vôbec ťa nenapádam, len vyjasňujem skutočnosti, ktoré si uvádzala. V dnešnej dobe „rozvodový list“ neexistuje a žiadny súhlas partnerovi netreba dávať, ani k jeho uvádzaným dôvodom. To, čo som napísala včera platí a pre toho, kto dnes pomýšľa na rozvod, je užitočnejšie ako tvoja opakovaná výzva, aby nepodpisovali akýsi „súhlas". Podpisuje sa len prevzatie rozhodnutia súdu, kde je uvedená možnosť odvolania.

babylove

je to špinavosť, takíto ľudia by sa mali nad sebou naozaj zamyslieť, vyžívať sa v trápení druhých, sú to bezcharakternáci, ktorí nevedia čo robia, ale ty už si sa nad tým dávno povzniesla, takže im to bolo všetko úplne zbytočné, môžu si vynášať koľko chcú, s tebou to aj tak nič nerobí

[zruseny12]

IVANA
...no keby som bola na tom rozumovo tak ako teraz,vobec ma nanapadlo,ze by mohli zneuzit rozv.list- bola som naivna-proste ho potrebovali-pytali ho-dala som im ho/vtedy som mala okolo 25-26rokov tusim/...bola to sukromna f.ale ako som pisala,od vtedy preslo vela casu a rokov a vysli na povrch aj ine veci...
NAIVNE SOM SI MYSLELA,ZE CO JE NAPISANE V ROZV.LISTE JE NAPISANE A ZE ZIVOT UKAZE AKY CLOVEK JE...JO,LEN SOM NETUSILA,ZE BUDE ZNEUZITY ROZV.LIST PROTI MNE...
a len tak mimochodom,aj na socialku potrebujes tusim rozv.list na to,aby videli ze dieta je zverene matke napr.do opatery-aspon ja som ho tam davala,ale tiez uz su to roky...a maju ho tam tusim do dnes...
no,na mojom liste sa urcite zabavalo cele mesto...
a keby mi to nebola povedala jedna osoba,tak dodnes neviem,ze ho zneuzili...

ivana45

Maria,
asi to bolo davnejsie, teraz rodicovsky prispevok vyplaca socialka miestneho uradu.
Ale aj predtym - v robote som v osobnom dotazniku uviedla, ze som rozvedena a dceru medzi napisala medzi vyzivovane osoby. Fakt, na personalnom si rozsudok nikdy nepytali.
Asi by sa mal pri rozvode vystavit oddeleny papier o zvereni dietata do vychovy, pripadne s urcenim vyzivneho. Ostatne udaje mozu byt dost intimne na to, aby si ich citanim kratili chvilu uradnicky na personalnych oddeleniach.
Mne bolo proti srsti dat rozvodovy rozsudok (tiez kvoli prideleniu dcery do vychovy) na policiu ked som mladej vybavovala pas, tak som sfotila len prvu a poslednu stranu, zdovodnenie bo vynechane a preslo to bez mihnutia oka, dcere pas vybavili.

[zruseny12]

:0)))) presne tak,tiez vtedy keby som bola trochu po mojom ex sla,tak by mal zle...ale tak on mal aj podporu u svojej matky,ta bola vysoko postavena a mala pod palcom aj sud,takze ja by som bojovala s veternymi mlynmi...
ja som mala na druhe stanie/aj nas hned na druhe stanie rozviedli/v sudnej sieni syna...maleho mal cez 1rok...

babylove

inak dobre že si založila túto tému, lebo naozaj človek nikdy nevie čo môže byť proti nemu zneužité, môj ex si povymýšľal také bláboly, že až, škoda že som mu venovala toľko lásky,až tam som zistila koho som si to brala, ukázal svoj charakter, keby som nebola naivná mohlo to mať menšie dôsledky

[zruseny12]

BABYLOVE
...ja som mala malo parierov na rozvode,bol to zvlastny rozvod u mna...ale napr.znama mi ukazovala ta mala STOS PAPIEROV...ked sa rozvadzala...nieco neskutocne,nemohla sa zbavit ex manzela...
a rozvod sa jej tahal dlhe roky...

[zruseny12]

...tak ked existuje take nieco ako pises EMA tak je to dobra vec,lebo podla mna samotny rozv.list podla mna by zneuzilo vela ludi proti inym ludom...
ja osobne uz moj rozvodovi list nepotrebujem,syn je dospely a nakoniec si myslim,ze je na nic...hoci mi znicil dost povest...
teraz sa uz len smejem,ze kludne si ho moze ten kto ho ma vystvait niekde na nastenku,alebo zverejnit...niekde verejne...mozno co je na nom pravdive je moje meno,datum narodenia a rodne cislo,to je vsetko,ale obsah je vymysleny...
pre mna je to uz minulost...ale radila by som druhym aby si davali na taketo veci VELKY POZOR...LEBO SA TO ZDA PRKOTINA,ALE NIE JE TO TAK,NEVIETE KEDY SA TO MOZE POUZIT PROTI VAM A UZ NIET POMOCI AK SA K TOMU DOSTANU LUDIA,CO VERIA VSETKEMU...

[zruseny12]

BABYLOVE
...presne tak ako pises ty,chcela som to mat cim skor za sebou preto som podpisala jeho vypoved...lebo inak by sme sa boli NATAHOVALI DONEKONECNA...A JA SOM MALA MALEHO SYNA,TREBALO SA JEMU VENOVAT...

inak ziadost na rozvod som podala ja...lebo on ani nemal ziaden dovod na rozvod...