pre ženy, kt. vysadili hak...

jaja

sara beriem yam a dong quai- neviem na tie hormony ako, to sa dá vycítiť- inak krámy som mala pravidelné. trápilo ma najviac zníženie libida-žiadne skôr, a to si už na sex aj niekedy spomeniem:-)

jaja

súhlasím- lebo aj ked žena nemá nežiadúce účinky, telo sa naučí na umelý systém vtlačený hak, a potom po vysadení je tiež problém. ale asi len dočasný...
ja už by som hak nejedla radšej- kôli mojim depkám:-(

tannia

Ahojte, tiez som si precitala cast tychto prispevkov a ako niektore pisete-vsetko je individulane.Ja som brala HAK 6rokov najprv Jeanine a potom Yadine.Bolo to hlavne kvoli pleti,pretoze som zdedila akne a inym sposobom som ho liecit nevedela.Jeanin mi velmi v boji proti akne pomohlo ale dost som z nej pribrala tak som vyskusala Yadine a ta co sa tyka udrzania svojej vahy bola o nieco lepsia ale na plet neposobila velmi dobre.Menzes bol pravidelny a skoro vobec bolestivy comu som sa tiez tesila,kedze ako 18rocna som mavala velke bolesti.Teraz ked som HAK vysadila asi dva mesiace som mala este super plet.Teraz sa to zacalo zhorsovat ale snazim sa papat vitaminy ako zinok,E,C,betakaroten.Tak dufam,ze ciastocne zdravou stravou a doplnkom stravy sa to upravi..lepsie ako sa stale napchavat chemiou..

jaja

prejavuje sa tým čo píšeš+búšenie srdca+robím z komára somára+všetko ma vytáča... teda dúfam, že to nebude š.ž. , lebo som bola na testy a čakám na výsledky... dám vedieť, ale som rada, že sa to rieši odkedy som zmenila gyn.

salieri

Dakujem jaja, na doplnky RNG sa chystam, len cakam na vyplatu :)) . Ja som brala HAK 4 roky, v podstate len kvoli tomu, ze sa mi nesmierne ulavilo od bolesti ked som mala svoje dni, boli pravidelne a skoro som o nich ani nevedela, co bolo skvele oproti tomu ako som trpela predtym. Ale za tu depresiu a pocit uzkosti mi to nestoji. Teraz este cakam, lebo su to len 2 tyzdne co som vysadila, ak sa nic nezlepsi tak zacnem s doplnkami. Chcem sa opytat jaja ak mozem, ako sa Ti prejavila ta depresia? Mne vykyvmi nalad a celkovo som sa akosi prestala tesit z malickosti a zo zivota. Vsetko ma strasne ubijalo. Tak neviem, ak to neprejde, tak si kupim asi St.John´s Wort co radil RNG, ale neviem ci to na to zaberie. Tak drzte palce.