kvasinky,svrbenie,palenie

cici

TAK TOMUTO NEROZUMIEM: po uzivani doxyhexalu a entizolu sa ma neskutocne zacalo palit svrbiet a asi je to ta hnusna pliaga kaninda..som z toho nervozna, podrazdena. nemali nahodou tie predchadzujuce lieky zabrat? a mala som byt cista? diky za kazdu radu..

aloe

pe: je na Tebe či sa rozhodneš pre kortikoidy a chémiu, alebo dáš prednosť prírode.Ja to riešim len prirodzenou cestou, nielen gelíkom na potieranie, ale aj vnútorne.Je to účinné.duratnakatka@zoznam.sk

sasa

ja som mala ten istý problem bola som na gynde a dal mi tabletky do pošvy polygynas(6ks) a zabralo je to opat fajn

jaja

NOO dnes si pýtala žena v lekárni CANDIBENE ALEBO CANESTEN,dali jej CANDIBENE, že je lacnejší, tak usudzujem, že je to niečo podobné... jasne každej niečo iné, treba poskúšať, alebo chod na gyndu...

jaja

10 sáčkov stojí okolo 200 sk, 5 ks cez 100 sk , ale nezabudni si kúpiť irigátor, kt. stojí okolo 100 sk! lebo bez toho sa to nedá aplikovať, je to výplach pošvy a je bez lek. predpisu...

jaja

tento mesiac som vyskúšala (pre ženu) kombináciu- tantum rosalgin+irigátor a canesten... ten rosalgin rýchlo zaberá... a canesten je dobrý ked máš ranky aj vonku...