PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

kosa

delphia,

VYSKUSANE!

vsimni si Elizabeth Taylor a zopar inych.

Greta Garbo ( Gretka pekna Gretka) tiez mala mladych milencov.

mudre dcery mudrych matiek o tom vedia, a v Londyne to vidno.

Poznam jednu paniu ktora ma uz 102 rokov a ta sa len usmieva nad tym ako si UZILA ZIVOT.

delphia

Iveta citaj pozorne. v spojeni s tvojou osobou nebola rec ani o naivite a ani o laickosti. nenamyslaj to, co tu nie je napisane

IvetaD

K príspevkom na moju osobu- nie som vôbec naivná a nie som ani laik. V mojom poslednom príspevku som jasne napísala, že je potrebná výživa zvnútra aj zvonka.

usiko

hena, podla mna je uz neskoro...podla mna si sa mala spravat zdravo cely zivot, vela cerstveho ovocia, zeleniny, nefajcit, nepit alkohol, vela spat, neponocovat, pozitivne myslenie a tak dalej.....nepoznam ta a necitala som vsetky prispevky ale bez nejakych extra nastudovanych info viem, ze ziadne kremy a omladzovacie kury nepomozu...ak by pomohli, tak by vsetky hviezdy boli o dvadsat rokov mladsie.....a pritom maju na sebe lan kopec make-upu a su dobre nasvietene, ked sa fotia.....to da logiku, vsetky firmy, ktore zlubuju zazraky, skvele zarabaju na zufalych , prevazne zenach, ktore sa nevedia zmierit s vekom.....ale prirodu nikto neoklame.....

[zruseny12]

presne tak,nikomu nejde o vrasky zien,len o peniaze...a och penazenky.../myslim,ze ked uz fakt zena chce si trochu vyhladit plet,tak chyrurgicky je to istejsie,ako nejake veci okolo/
ja sa musim smiat ked daju reklamu na krem proti vraskam a daju tam 20rocne dievca,ktore povie...ZE VRAJ NIKDY NEMALA VRASKY ,,RADA,,...a pritom 20rocne dievca este ani vrasky nemoze mat,ani niektora 30tnicka ich este nema...
BLUDY,BLUDY,BLUDY...
a tak isto sa smejem na reklame z RIASENKAMI ATD.
tiez nemam osobne nic,proti tebe IVETA,ale nie som az taka NAIVNA aby som vsetkemu verila...
mozno,to na cas pomoze,ale ked je problem vo VNUTRI CLOVEKA,tak nejaky pristroj nepomoze.../ked uz tak len na chvilu.../

RNG

vbacsina toho "omladzovania je podvod, jedna sa len o docasne vyhladenie vrasok.
Spomalenie starnutia(nehovorim vobec o omladzovani) sa da dosiahnut branim hromady antioxidantov a udrzovanim si dobreho travenia,cistenim-odmorovanim tela, pripadne doplnenim veci, co telu chybaju a branenim sa aktivne proti chorobam.

Z najucinnejsich latok spomeniem niektore adaptogeny, hlavne vytazok z astragalusu(astragaloside 4, ) ktory dokonca nadlzuje telomery na DNA!!!!
Tiez samozrejme vitamin C a E, velke davky resveratrolu a transresveratrolu a vytazku z morskej rastliny aclonia cava pod menom Seanol
Mnohe zelene sa tam tiez radia, ale s mensim prispevkom.