sediny

Príspevok v téme: sediny
lenca

chcela by som poprosit zeny po 40tke, aby do tejto temy prispeli skusenostami s farbenim sedivych vlasov,poradte znacky farieb, ktore sediny prekryju, totiz mne sa stava, ze si vlasy zafarbim trvacou farbou kupenou v obchode a o dva tyzdne mi uz farba na sedivych vlasoch akoby vybledne a sedivy zafarbeny vlas sa lisi farbou od vlasov, ktore maju normalny pigment.

lenca

momo -to je dobre, ze ti tmave farby sedia, zenam po 40tke malokedy pristanu a aj mne len svetlejsie pristanu k pleti, mas pravdu -farby do cervena dobre neprekryvaju

momo

Ahoj, tak ja mám tú smolu, že mám šedivé vlasy už od 11 rokov. Síce nie celú hlavu, ale také miesta. Farbím si ich odjakživa hlavne klasickou Palette farbou, samozrejme trvácnou. Zistila som, že čím tmavší je odtieň, tým lepšie drží na šedivých vlasoch, aj keď pod umelým osvetlením má predsalen trošičku inú farbu. Horšie chytajú na šedivé vlasy svetlé odtiene a rôzne moderné odtiene mahagónových farieb tiež neprekrijú šediny dokonale. Takže ja najradšej používam tmavšie odtiene prirodzenej farby, také N3, N4, sú v pohode. Podotýkam, že vlasy si farbím už 19 rokov :-(