Antikoncepcia pomoc please

Príspevok v téme: Antikoncepcia pomoc please
layla

Mám 18 rokov a zatiaľ sexuálne nežijem. Chcela by som si dať predpísať antikoncepciu,ale vôbec neviem ak by bola najvhodnejšia. Za dobrú cenu a bez alebo aspoň s minimálnymi vedľajšími účinkami. A ešte som nebola u gynekológa a tak by som sa chcela opýtať,že čo a ako...To tam mám rovno prísť a hneď pri prvej návšteve povedať,že chcem tabletky? Ďakujem

layla

Noo neplanujem to brat teraz bo priatel je v zahranici,ale pride uz v lete tak az vtedy...samozrejme nie som velmi nadsena,ze budem brat chemiu,ale ked nie je lepsie a naplaste no neviem este mozno tu palicku pod kozu,ale z toho vraj vynechava menstruacia a to by som moc nechcela aj ked ani to neni obcas na skodu hehe vsak vieme o com vravim baby,nie?:))...noo tak som sa chcela dopredu informovat aby som si nedala njake svinstvo /aj ked je to mozno hrube slovo,ale mnohe to tak nazyvaju bo fakt im skodi/..vsak lepsie je sa spytat...lepsie je sa poucit z chyb inych hehe ale neberte to odo mna v zlom prosim vas:)) a dakujem fakt za rady...aaa este mam 1 otazku pls...ako vyzera prve vysetrenie u gynekologa,ked som este panna..thanx :)))

jaja

aj ja som odpadávala, ale ked som začala chodiť častejšie, lebo som mala problémy s hak, tak som si zvykla...!!!

Deee

pecenove testy sa musia robit pri peroralnej hak, aby sa zistilo este pre zacatim hak ci ju vobec mozes zacat brat, ak su testy zle odporucia ti skor naplaste, mne robia pecenove testy dvakrat rocne

jajka

ja uzivam uz 10 rokov trojfazovy Triregol a nemam ziadne vedlajsie ucinky. Ale tusim sa mi trochu zlepsila plet, aj ked neviem ci to nebolo niecim inym.:) Samozrejme nesmies fajcit a mat krcove zily. Stoji 300 sk na tri mesiace. No a u doktorky proste povies ze chces tabletky, ona ta vysetri a nieco ti odporuci, dava sa to tusim aj podla vahy. Raz rocne pojdes na prehliadku a na krv.

lucka27

ale pre info...zacina sa s nizkohormonalnou co je napr. Mercilon,Yasminelle,Logest,Harmonet alebo s trojfazovou napr. Triquilar,Triregol,Laurina.Z osobnej skusenosti odporucam Triquilar, bol super,ziadne bolesti pri menzese,ani kilo naviac a stoji cca 380/3mesiace co je viac ako lacne.Len mi bolo 1. mesiac obcas nevolno. Urcite neodporucam Mercilon..vela stastia

jaja

ked sexuálne nežiješ, načo si chceš zaťažovať organizmus? bez vedľajších účinkov neexistuje, a závisí od značky, kt. ti sadne... ale ja to považujem za zbytočné, ja som pred 1,5 mesiacom vysadila bellaru, lebo mi vôbec nesadla a už to svinstvo nechcem brať!