žiarlivosť alebo nevera

Príspevok v téme: žiarlivosť alebo nevera
janes

Mám priateľku, ktorú veľmi milujuem a aj ona mňa. Veľmi mi na nej záleží. Trápi ma však tom, že asi po troch mesiacoch nášho vzťahu bola údajne len na káve s chlapíkom, ktorého pozná už tri roky, a viem že jej vypisoval smsky, aká je pekná a tak. Mám jej veriť, že to bola len káva a som príliš žiarlivý???. Samozrejme, že o tej káve som sa dozvedel len náhodou a ona mi to povedala, až ked som sa na to dotazoval. A je to v poriadku, že sa kamaráti s jej bývalím priteľom a nič viac???

Lenulienka

Kazdy ma na to svoj nazor. Kazdy tieto veci berie inak. Podla mna zakladom dobreho vztahu je komunikacia a dovera. Ziarlivost je normalna reakcia, ale netreba to prehanat. Tazko povedat, ci ti to mala oznamit alebo sa ta spytat na to, ci ti to nebude prekazat. Vies, kazdy mame svoje zivoty a to ze spolu chodite, nie je dovod aby sa ti spovedala z kazdeho jej kroku, kam ide, s kym ide. To ze jej pise take smsky, no to by sa ani mne nepacilo, ale to este neznamena, ze su aj z jej strany sympatie. A tiez, ze s nim nieco mala. Doverovat je tazke, ale ked mas pochybnosti skus pouvazovat nad tym, ci je chyba v tebe, alebo v priatelke. Otvorene sa porozpravajte, mozno si stanovte nejake pravidla. Zase je pravda, ze vas vztah je este moc cerstvy...

dadaa

ja v tom nic nevidim, sama sa stretavam s dvoma ex....a nic za tym ani jeden z nas nehlada....normalna vec, mozno je to vzacnost, ale nic zle...tak sa zbytocne netrap, pridu vacsie problemy ako toto...

jaja

možno fakt majú len dobré vzťahy, aj ked z môjho hladiska je to vzácnosť. a nepovedala ti to práve preto, aby si nežiarlil zbytočne... aj ked dôveruj, ale...

detektiv

No tak toto neni v poriadku, lebo to nema co zatajovat... Ale nezacni jej to takto priamo vycitat. Tiez si vyraz s nejakou peknou " kamaratkou " a zariad aby sa o tom dozvedela, ale urcite jej to nehovor pred. Uvidis ako sa zachova ona.

janes

nepodvádzala ho so mnou. Už bola dlšie sama ked sme sa zoznámili. A vraj som najlepší koho mala a preto so mnou plánuje spoločnú budúcnosť.

deedee

Môže byť. Môj priateľ nebol verný ani jednej svojej frajerke a to ich mal celkom hodne... Ja som prva,ktorej je verný a ktorú aj požiadal o ruku :)Ale tak dôveruj, ale preveruj. Ale žiadna paranoja! Držím palce

janes

a je možné, že kočka, ktorá podviedla svojho predošlého partnera a možno toho bolo viac, že dokáže byť verná tomu novému, ktorého miluje viac než kohokoľvek predtým?