Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené

Príspevok v téme: Znížená imunita ..a s ňou choroby spojené
lienkalenka

Ahojte. Už som fakt unavená. Imunologička mi zistila zníženú imunitu na ktorú užívam buď rybomunil alebo isopronise. Krčný mi zistil hemolitického streptokoka. Gynekologička mi zistila candida a excherichia coli a kožná mi lieči bradavičky na tvári. Ked som si o týxto xorobáx čítala bližšie všade som sa dočítala že medzi príčiny vzniku patrí znížená imunita. Som s toho zúfala. Krčný mi už dal 2 ATB, ženská zatial 1 a po menzese idem znovu na výter a kožná sa trápi s mojimi bradavičkami na tvári takmer 2 roky. Pomôže mi vôbec niečo?! Aké máte skúsenosti so sníženou imunitou? Čo poradíte? díky

adma

Ahoj, moja skúsenosť niekoľko rokov ma trápila slabá imunita mala som samé zápaly v tele (aj vyrážky na tvári) do roka som mala aj niekoľko angín plus každý človek čo mal len náznak chrípky v mojom okolí som ju hneď dostala tiež. Moja rada je začať piť veľa vody, pohyb, pestrá strava a veľmi mi aj pomohol olej z egyptskej čiernej rasce je to veľmi silný protizápalový olej ten mi pomohol asi najviac už 2 roky som chorá nebola čo som ho začala piť a to som skášala aj čagu, pestrece či colostrum a kadeaké iné hlúposti ale reálne mi až toto pomohlo pleť mam teraz úplne bez vyražok a imunita je top, odporúčam :)

akinom007

car_olinaSS/ mne sa opakoval streptokok agalactie a streptokok anhemoliticky, v hrdle aj dole....plus mykozy dole aj na pokozke

car_olinaSS

Akinom to je strasne nieco take, ked sa vsetko zacne lepit na paty...

To jeden by sa z toho aj zblaznil. Ja som mala tak problem s mykozou dlho. Zbavila som sa jej a potom o mesiac sa vratila opat...
No bola som z toho uplne na nervy, ale teraz uz je to o inom uz dlho mam pokoj a citim sa v pohodicke a tak yb to malo aj byt podla mna...

akinom007

Na mna sa v urcitom zivotnom obdobi lepilo vsetko... proste vedla mna niekto zakaslal alebo kychol a ochorela som od kazdeho som hned dostala vsetko:))) v tom case ma poslali na imunologiu na krvne testy- co ma prekvapilo vysledok bol ze imunita v uplnom 100% poriadku....
Tak som si naordinovala: rano Zinkosel , na obed kapsula oreganoveho oleja( potrebovala som ho uzit po jedle lebo je tazsi na zaludok) a vecer tesne pred spanim probiotika- tableta.
Fungovala som tak 2 roky proste bez jedinej prestavky som uzivala tu trojkombinaciu som na to poctivec a naozaj som nikdy ani den nevynehala.... Odvtedy som ok mozem byt s chorym v jednej miestnosti a nic klop klop

Nela01

Ahoj venujem sa zdravému žitnému štýlu ale aj problémom ako máš práve ty čo ma veľmi mrzí, ak budeš chcieť viem ti dať nezáväzné info

ira10

tak to teda nezavidim.. ale urcite je za tym slaba imunita, viac menej co pises, tak vsetky diagnozy pramenia len a len z toho.. skus wobenzym, ja som o nom pocula len same dobre recenzie od znamyhc ..

thea56

fuuu, tak to mas riadne kombo teda...poznas wobenzym? men pomohol ked som mala problemy s castymi anginami kvoli znizenej imunite, skus, za mna je supoer a len odporucam... :)drzim place!

kukuli

ja mam s enzymami len tu najlepsiu skusenost. Uzivala som konkretne wobenzym a imunita sa mi zlepsila. brala som ho ale fakt dlho, aby to malo nejaky ucinok