Odstavajuce usi - zakrok

Príspevok v téme: Odstavajuce usi - zakrok
nerozhodna

viem ze tu zato tema uz je ale chcem vediet presne informacie rozmyslam nad zakrokom odstavaju mi usi pise sa ze najviac bolia tie injekcie kde ich vlastne presne pichaju aka je to bolest naozajtaka velk velka?kolko krat pichnu do jedneho ucha ako vlastne prebieha ten zakrok?to sa robi najprv jedno a tak druhe alebo nejeko pribezne co presne sa pritom pocituje??a co pacient lezi sedi alebo ako a co tesne po zakroku kedy sa ohlasi bolest a ako dlho trva 1-2-3 dni tyzden dva?a co potom pri kontrole vytahuju sa potom stehyalebo sa vstrebaju chcem sa spytat ci su aj bolesti dlhsie po zakroku po mesiaci dvoch a tak ci je to velmi citlive nie zeby som bola dajaka citlivka ale mam strach ani neviem predcim velmi dlho to zvazujjem ale strach je silnejsi mam 24 takze najvyssi cas sa rozhodnut vopred dakujem za radu

--------------
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

ma3nka

a netreba sa objednat na tie jkonzultacie? a ako vyzeraju teraz tvoje uska? robili ti to tak ze si bola pri vedomi a len ti to umrtvili?

ma3nka

V pondelok od 10:00 do 12:00 maju na usnom oddeleni konzultacie na plasticke operacie. Staci tam prist s kartou a oni ta objednaju a povedia, co potrebujes. Asi mesiac trvalo od objednania. Mne to robil taky mlady doktor, neviem si spomenut na meno, ale oni su tam vsetci v pohode. Vobec ma to neboli. Bolelo to len v ten den, ale dali mi inekciu a odvtedy ma to nebolelo. Ja som velmi spokojna. Odporucam.

ahojka

ma3nka, prosim informuj ma o vysledku. a kto v ZA ti to robil? trvalo to dlho kym ta vzali? ja by som chcela zaciatkom maja, len som este u nikoho nebola, ale rada by som to mala uz do leta....

sedmikraska

ma3nka, prve dni to nebude najkrajsie, lebo musis pocitat s tym, ze to bude opuchnute a inej farby, ale potom bude super

ma3nka

Uz to mam za sebou.Operacia vobec nebolela a potom, ked prestala ucinkovat lokalna anesteza, tak ma to bolelo, ale dali mi inekciu a odvtedy ma to uz skoro vobec neboli. Som zvedava ako to bude vyzerat.

ma3nka

Ahoj mne to idu robit buduci tyzden v Ziline a pri konzultacii sa mi velmi pacila. Vsetko mi vysvetlila a stale bola usmiata.

sedmikraska

mne to robil doktor Dobeš v Jablonci nad Nisou, ale to uz je naozaj dost daleko, no objednala som sa na konzultaciu telefonicky- celkovo som tam bola 3x a stalo ma to 6000kc

ahojka

a vie mi neikto odporucit nejakeho naozaj dobreho lekara? na dialke nezalezi.... dakujem, lebo u nas zaidny takyto odbornici nie su... alebo aspon o nikom neviem...

lady_ma

ahojky, ja som boly na usoch ked som mala asi tak 14 rokov. a zazitky mam dost neprijemne:(...bolelo to straaasne moc:( teda tie injekcie..aj som si tam poplakala..a tie zvuky ked ti to rezu boli vazne fakt nechutne:P..ale nechcem ta odradit. ja som stastna ze som si to dala lebo urcite odvtedy vediem kvalitnejsi zivot...oplatilo sa to. ale ja som to mala dost dlho citlive...nie ze by ma to bolelo ale som mala nejaky psychicky blok a som sa bala tych usi chytit. este aj teraz (budem mat 18) sa ledva chytim vzadu za uchom..neviem preco....a ze by som si ho nejak ohla alebo co...:D to neprichadza do uvahy..sa bojim ze by sa mi to roztrhlo alebo co:D viem ze to nie je mozne..to je o psychike..tak drzim palce aby si sa ty tomuto vyhla lebo nebolo nic prijemne vsetkym frajerom vysvetlovat preco sa maju mojim usom vyhybat:D