Vichy Dermablend normablend

oh.my.gosh

niki dermablend si nekupuj pokial nehladas velmi vysoku kryciu schopnost. ak hladas len hydratacny make up a nemas nejak problematicku plet, skus nieco lahsie. dermablend je naozaj velmi kryci, co mne vyhovuje, lebo ja mam citlivu mastnu plet, a dobre mi zakryl scervenanie. ale nebol vobec ani trosicku matujuci, podla mojho nazoru, dost som sa z neho leskla, a to je jediny dovod preco ho uz pouzivam len prilezitosne.

niki12345

je dermablend od vichy vhodny viac na normalnu, citlivu plet ci skor na mastnejsiu?? nejak sa neviem vyznat na aky typ pleti je vlastne najvhodnejsi. rozmyslam si ho kupit, ale nechcem make up, ktory zmatnuje, lebo mam citlivu a normalnu az suchu plet.
alebo ktory by ste mi odporucili? chcem make up, ktory vyzera sviezo na plete. ale ziadne rozjasnujuce trblietave nechcem..skor take hydratacne. dik

jessika

diky moc hviezdicka,lebo ja mam tiez taky problem ze v lete ked si dam makeup,tak mam tvar moc bledu oproti telu a tie tmave odtiene robia take strasne zlte,teda neviem ako pri vichy.

Hviezdicka

ja som troska hnedsia,a cislo 25 tojo dermablendu mi je akurat.. neni tho tmavy velmi, napriklad v lete mi je svetly.. myslim ze to je taky ideal odtien..

moňa_

ahoj, no ja mam teraz jeden make up normateint navyše... segra mi ho kupila k narodkam, ale na mna je to bledy odtien, tak ak by niekto chcel prave tento, ponukam na predaj, lacnejsie samozrejme. je v podstate nepouzity.

Hviezdicka

lepsi make up ako dermablend som este nemala...vyskusala som ich uz kopec, ci uz lacne,alebo drahsie,ale na dermablend nemozem povedat ani jedno zle slovo...

nika_9

ahoj, ak by som mala poradit ja, tak make upy od La roche posay a Vichy su naozaj asi najlepsie, co som doteraz vyskusala. Momentalne pouzivam od la roche posay toleriane (mam totiz problematicku plet)- výborne kryje, je taky prirodzeny, splyva s pletou. ale pre teba by bol vhodny make up na normalnu, zmiesanu plet (kedze ako pises velke problemy s pletou nemas). ja som si sice teraz kupila make up la roche posay unifiance pre normalnu az zmiesanu plet s pudrovym efektom (ale na moju plet to nie je- nekryje mi akne tak dobre ako toleriane). takze som ho kupovala zbytocne =( ak by si mala nahodou zaujem, predala by som ti ho za lacnejsi peniaz, pretoze ma mrzi, ze ho mam len v skrini a je mi na nic, pouzila som ho len raz... takze je ako novy. tak ak by si chcela, daj vediet. maj sa pekne

sumka

dermablend je urceny hlavne na problematicku plet, obsahuje vela pigmentu tak velmi dobre kryje. ale kedze mas normalnu mladu plet, ja by som ti odporucila area teint - je tiez od vichy a velmi dobry na mladu plet. ale ak sa nevies rozhodnut, tak skoc do lekarne, kde produkty vichy predavajú a povedz, ze si chces kupit make-up ale nevies sa rozhodnut, ci ti nemozu dat vzorky. urcite ich maju.

fastbaby

pouzivam dermablend, ale len kvoli vysokemu obsahu pigmentov. super kryje skvrny a jazvy, ale dost sa aj otiera. na tvari vydrzi cely den, ale ak si nedas pozor, hned ho mas na golieri. ak nepotrebujes super kryci makeup, tak zvol nieco lahsie