Super vôňa

vsevedka

ja používam tieto: Dior Addict2, Lanvin Eclat D Arpage,Moschino I Love Love, Dolce Gabana Light Blue, Avon Tressel, Esprit Connect alebo Dynamic Life-taká letnejšia a pozabudli ste nejako na Escadu Moon Sparkle a Ocean Lounge-tieto dve akoby mali tošku nádych malinovo cukrovej vaty, to ja až tak nemusím, treba vyskúšať, mne prišli len testre z týchto, takže až tak odsúšané nemám, ale sú to tiež zaujímavé vône, som zvedavá, čo vy nato hovoríte

vône treba striedať z jednoduchého dôvodu-naše čuchové bunky v nose privyknú na istú vôňu a prestávajú reagovať, z toho dôvodu hrozí, že to s parfémom preženieme, lebo mi ho u necítime, zato naše okolie áno

zoricica

no ja si myslim, ze vone by sa mali pouzivat podla nalady... ine v zime i v lete, ine vecer na diske a ine ked ides do prace... je jedna nova cokoladova vona, su aj party... pozri na webke

cili

pre dievcata neviem ktora by bola najlepsia, ale pocul som, ze pre chlapcov axe instict je skvely...akoze to my velky vplyv na dievcata :)

mosdjáá

Aj ja pouzivam starú vonu AXE Touch,moja kamarátka má rada. Som zvedavy, ci by si vsimla,ked by som zmenil na novú vonu?!

simona

Más pravdu :) Aj stara axe vona bola naozaj dobra, ale mne sa najviac pácí tá nová :) Neviem presne názov, ale asi je to Instinct!